Допомагають ЗСУ: у Дрогобичі відбулася благочинна виставка-продаж «Дрогобицький крам»

8 Серпня 13:19

У Дрогобичі, 6 серпня, відбулась крафтова виставка-продаж «Дрогобицький крам».  Дійство, яке вже набуло періодичності у місті Котермака проходить вже вп’яте. Крафтова виставка-продаж локально розміщується у сквері біля Костелу св. Варфоломія. Там містяни та гості міста мають нагоду придбати унікальні речі, створені крафтовиками – мова іде як про витвори мистецтва так і домашню випічку та ручну біжутерію. Що важливо – своєю покупкою гості ярмарки роблять добру справу, адже частину виручених коштів з продажу продукції передають на потреби військових на фронт.

Як зазначають в Управлінні культури та розвитку туризму, такі ярмарки проводять з метою створення майданчика, де митці, крафтовики, колекціонери, антиквари та народні майстри можуть продемонструвати та реалізувати свою продукцію, здобути нові знайомства, обмінятись досвідом і водночас зібрати кошти для підтримки ЗСУ.

З кожним наступним ярмарком збільшується кількість учасників. І це чудово, адже це можливість показати себе та свій талант, поринути в таку креативну, мистецьку атмосферу. Найголовніше, що ми бачимо, що людям це потрібно. Крафтовики самі зголошуються до участі та з нетерпінням чекають наступних разів, —коментує Ірина Партика, головний спеціаліст відділу туризму, промоцій та креативних індустрій.

До суботнього «Дрогобицького краму» долучились 22 крафтовики, з яких значна частина становлять внутрішньо переміщені особи. На ярмарку митці продавали прикраси ручної роботи, біжутерію виготовлену з камінців, в’язані ляльки, еко-торбинки також діяла безпрограшна лотерея з багатьма призами. Музичний супровід до дійстві забезпечили внутрішньо переміщені особи Віталій Виголов з Краматорська, який граф на електрогітарі та саксофоністка Христина Гурова з Кривого Рогу, а справжньою родзинкою благочинного заходу стала собака, яка підспівувала виконавиці.

Загалом з продажу виробів вдалось зібрати понад 6 000 гривень, а також на суму 2 050 гривень передали продукції Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей-інвалідів «Надія», зокрема це власноруч виготовлені килимки та солодощі. Цю продукцію особливих діток Управління культури та розвитку туризму ДМР скерує нашим захисникам.

За словами Ірини Партики, кошти планують віддати на потреби окремого батальйону територіальної оборони імені Петра Сагайдачного.

Додамо, що наступний ярмарок «Дрогобицький крам» відбудеться у межах святкування Дня Незалежності.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту