Днями експерти представлять висновки щодо аварійності будинку №101/1 на вулиці М. Грушевського

15 Жовтня 17:13

За попередньою інформацією, 17 жовтня експерти представлять висновки щодо аварійності будинку №101/1 на вулиці М. Грушевського.

Про це сьогодні під час щотижневої наради повідомив керівник Департаменту міського господарства ДМР Роман Москалик.

За словами посадовця, висновки мали бути передані до 15 жовтня, однак затримка за геологами експертної групи, які ще не передали дослідження грунту з території будинку, де 28 серпня стався обвал під’їзду.

Також відомо, що експерти пропонують знести цей будинок.

Заслухавши посадовця, міський голова Тарас Кучма потурбувався за мешканців квартир першого і другого під’їздів, яким потрібно забрати речі.

Справа в тім, що під’їзд є аварійним і обвал може статися у будь-яку мить. Тому офіційно ніхто дозволу проникати мешканцям у будинок не дасть, адже при найгіршому варіанті розвитку подій, особа, яка дасть дозвіл, бере на себе відповідальність за можливі наслідки.

Крім того, діє заборона суду міській раді та керівництву міста приймати рішення щодо допуску у під’їзди людей. Станом на сьогодні це є компетенцією правоохоронних органів, оскільки в ухвалі чітко зазначено, що будь які дії та правочини не можуть відбуватися без дозволу старшого слідчого групи слідчих у вказаному провадженні.

На останній зустрічі мешканці будинку заявили, що готові під власну відповідальність забрати речі. Також мешканці заявили, що у поліції посилаються на міського голову, який начебто заборонив входити їм у будинок.

Сьогодні Тарас Кучма вкотре спростував цю інформацію.

Чат-бот Гаряча лінія