Для кримчан, які проживають на Львівщині, проведуть академію громадянина

14 Січня 9:45

Міжнародний республіканський інститут в Україні (МРІ) запрошує до участі у комплексній навчальній програмі “Академія громадянина для кримчан”, які проживають у Львівській області та яка пройде у місті Львів.

Академія спрямована на підготовку відповідальних ВПО з Криму, які в подальшому стануть провідниками змін у своїх громадах. МРІ сприятиме залученню громадян до співпраці з владою задля втілення реформ з належного врядування та зміцнення демократичної практики місцевого самоврядування.

В рамках Академії пройдуть три навчальні сесії протягом вихідних днів та п’ятниць: I сесія (три дні), II сесія (два дні), III сесія (три дні).

Попередні дати сесій:
І сесія – 24-26 січня
ІІ сесія – 8-9 лютого
ІІІ сесія – 21-23 лютого

Дати сесій можуть бути змінені.

Учасники та учасниці віком від 18 років отримають знання з таких тем:
• Як працює місцева влада, роль органів місцевого самоврядування та процедур прийняття ними рішень;
• Практичні інструменти для контролю органів місцевого самоврядування та участі громадян в процесі прийняття рішень;
• Дієві інструменти запобігання корупції;
• Розуміння своїх прав;
• Як створити коаліцію прихильників, щоб відстоювати інтереси перед органами місцевого самоврядування;
• Як ефективно проводити кампанії громадського лобіювання.

Тренерами Академії будуть запрошені експерти Інституту Політичної Освіти – Олександр Солонтай, Володимир Феськов, Іван Лукеря; Олександра Матвійчук – головкиня правління Центру громадянських свобод, Максим Єлігулашвілі – експерт з освіти у галузі прав людини та інші.

Найбільш активні та мотивовані учасники, які завершать курс програми «Академія громадянина для кримчан», отримають сертифікати та ті фіналісти, які розроблять проєктні ідеї кампанії громадського лобіювання будуть рекомендовані до участі в програмах стажування за кордоном під егідою МРІ та отримають запрошення на Національну конференцію громадян в Києві.

МРІ забезпечує комфортні умови навчання, харчування, проїзд для учасників з Львівської області та безпеку на всіх етапах програми.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму: https://www.iri.org.ua/kalendar-podiy/akademiya-gromadyanina-dlya-krimchan-u-m-lviv?fbclid=IwAR0Z_1sKtJ4B3SXNzuz1gnZD4n7IbY2cDb3izrpr0uQOPu3ikYPeuLGQZLA

Чат-бот Гаряча лінія