Департамент міського господарства ДМР шукає кадри

П’ятниця, 8 20 Листопада19

Виконком Дрогобицької міської ради проводить конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста, інспектора з паркування та благоустрою Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради.

Основні вимоги до кандидатів:

- повна вища освіта за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

До конкурсної комісії надають наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- 2 фотокартки розміром 4 х 6;

- копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних)

- копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов праці надається відділом кадрів додатково.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 32. тел. 3-71-68.