День підприємця України: У міськраді відзначили підприємців, які надали допомогу при ліквідації наслідків обвалу будинку на вул. М. Грушевського

3 Вересня 10:59

У першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця. З нагоди свята у міськраді відзначили підприємців, які у 2019 році надали допомогу при ліквідації надзвичайної ситуації, а саме наслідків обвалу будинку №101/1 на вулиці М. Грушевського.

З прийдешнім святом підприємців привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який від імені громади міста подякував за оперативно надану допомогу та активну позицію у творенні міста. Також міський очільник запропонував підприємцям спільно з відділом економіки та організаційним відділом розробити програму урочистого відзначення підприємців, які працюють у Дрогобичі, сплачують податки до місцевого бюджету та беруть активну участь у різноманітних проєктах задля розвитку міста.

Разом з міським головою підприємців привітали начальники відділу економіки та організаційного відділу – Тарас Бачинський та Ірина Кушнір.

Грамотами міського голови з нагоди Дня підприємця відзначили Романа Муля, Романа Бейзика, Романа Мелимуку, Андрія Мелимуку, Євстахія Яніва, Володимира Лучківа, Романа Білогана.

Чат-бот Гаряча лінія