День вишиванки: вулицями міста пройшла чисельна хода

21 Травня 9:15

День вишиванки у Дрогобицькій громаді відзначили весело та чисельно. На ходу до Дрогобича з’їхалися представники навчальних закладів та колективів з усієї територіальної громади. Діти, молодь, дорослі, у різноманітних вишиванках пройшли ходою вулицями Ярослава Осмомисла, Тараса Шевченка, Січових Стрільців, Івана Франка, Нижанківського. Очолив ходу військовий оркестр. Разом з громадою участь у ході взяло керівництво громади, службовці, депутати міської та обласної рад.

Після завершення ходи на площі відбувся святковий концерт. Атмосфера була настільки драйвовою, що співочі номери перетворилися у масові танці. Вела концертну програму начальниця відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Олександра Пашко.

«Вишиванка – це код нашої нації та оберіг. Хода у вишиванках вже стала традицією. Цього року вперше до ходи долучилися представники сіл та Стебника, як єдиної територіальної громади. Хода відбулася. Вона була масовою. Кожен учасник отримав позитивні емоції, тому ми можемо констатувати, що дійство вдалося. Дякую кожному, хто долучився до цього грандіозного свята!», – прокоментував очільник громади Тарас Кучма.

Також цього дня у місті одягнули у вишиванки пам’ятники Івану Франку, Юрію Дрогобичу, Степану Бандері та Тарасу Шевченку.

Чат-бот Гаряча лінія