Двом сім’ям ВПО вручили тимчасове житло

20 Листопада 15:09

Дві квартири для тимчасового проживання вручили внутрішньо-переміщеним особам. Вручення документів та ключів відбулося у п’ятницю, 20 листопада, у стінах Ратуші.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма та начальник Департаменту міського господарства Роман Москалик привітали Ольгу Ніколаєнко та Сергія Афанасьєва з важливою подією у їхньому житті.

Нагадаємо, на виконання міської Програми «Придбання у комунальну власність територіальної громади міста Дрогобич житла за рахунок субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб в місті Дрогобич в 2020 році» придбано дві квартири, а саме:
– трикімнатну на вул. М. Грушевського, 70, кв. 37 загальною площею 64,5 кв. м;
– двокімнатну на вул. М. Тарнавського, 34, кв. 7 загальною площею 37,8 кв. м.

У виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради на черзі потребуючих надання житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання, станом на сьогоднішній день перебуває 9 сімей внутрішньо переміщених осіб.

Довідково. Сім’я Ольги Ніколаєнко складається з 4-х осіб. Пані Ольга виховує трьох неповнолітніх дітей сама. Сім’я Сергія Афанасьєва, який є інвалідом 3 групи з дитинства, також складається з 4-х осіб, в складі якої є ще 2 інвалідів.

Чат-бот Гаряча лінія