Накази та інша інформація військового комісара Дрогобицько-Бориславського ОРВК

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВИТЯГ З НАКАЗУ

військового комісара

Дрогобицько-Бориславського об’єднаного

районного військового комісаріату

03 вересня 2018 року м. Дрогобич № 88
Про призов громадян України
на строкову військову службу

  1. На підставі Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу” та Указів Президента України №33/2018 від 15 лютого 2018 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» з 01 жовтня 2018 р. по 31 грудня 2018 р. проводиться призов громадян України на строкову військову службу.
  2. Явці на призовну дільницю Дрогобицько-Бориславського ОРВК для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2000 р.н. яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1991-2000 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на  строкову військову службу за різних обставин.
  3. Усі громадяни, які підлягають черговому призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Дрогобич, вул. Сагайдачного, 63 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу зобов’язані прибути до районного військового комісаріату до 10 жовтня 2018 р. відповідно, та мати при собі документи, які посвідчують особу.
  4. Усі особи призовного віку, які підлягають черговому призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міст Дрогобича, Стебника, Борислава, Трускавця, смт. Східниця та Дрогобицького району зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитись у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
  5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
  6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Військовий комісар
Дрогобицько-Бориславського об’єднаного
районного військового комісаріату полковник                                                                     М.В.ЛИСАК

Згідно з оригіналом Провідний спеціаліст
відділення офіцерів запасу і кадрів
державний службовець                                                                                                                        С.О.ТУСТАНІВСЬКИЙ

До уваги дрогобичан: якщо Ви знаєте де мешкає громадянин, який ухиляється від проходження служби, зателефонуйте до військкомату

Напередодні початку осіннього призову на строкову військову службу, який буде проводитися з 01 жовтня 2018 р. по 31 грудня 2018 р., кожен громадянин України чоловічої статі у віці від 18 до 27 років повинен прибути до військового комісаріату з метою уточнення облікових даних. Тому з метою попередження випадків ухилення від проходження строкової військової служби надаємо наступну інформацію:

Згідно вимог п.8 ст.15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовники, яким надійшла повістка на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у термін, зазначені в повістці.

У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний термін з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Матеріали щодо осіб, які не з’явились без поважних причин до військового комісаріату будуть направлені до слідчих органів Національної поліції, прокуратури для відкриття кримінального провадження згідно із ст. 335 Кримінального кодексу України, що тягне за собою позбавлення волі на термін до 3 років.

До відома громадян повідомляємо, що відповідно рішення Ради Національної Безпеки і Оборони України від 28.08.2014р. «Про невідкладні заходи щодо захисту України, зміцнення її обороноздатності» введеної в дію Указом Президентом України від 24.09.2014р. №744, зазначено, що громадяни, які призиваються на строкову військову службу, не залучаються до виконання завдань в зоні ООС (АТО), дотримання цієї вимоги стоїть на суворому контролі у силових відомствах та Президента України.

Кожен чоловік, громадянин України повинен виконати свій Конституційний обов’язок та стати на захист нашої держави – України, а не ховатися за спинами дружин та дітей, як це роблять сепаратисти на Сході України,  чи втікати за кордон та працювати як РАБ.

Якщо Ви знаєте, де мешкає громадянин, який ухиляється від проходження строкової військової служби, зателефонуйте до Дрогобицько-Бориславського ОРВК:

03244-2-16-43
096-562-35-08
099-634-50-34

 

Перейти до вмісту