Юрій Комар

Юрій Комар, син Ігоря, народився 3 лютого 1992 року в м. Дрогобичі. Навчався в ЗОШ № 10 рідного міста. Після закінчення школи продовжив навчання у Дрогобицькому професійному політехнічному ліцеї, де здобув середньо-технічну освіту та фах слюсаря з ремонту автомобілів. Був зразковим студентом та надзвичайно любив свою професію.

У 2010 році розпочинає військову службу за контрактом у Дрогобицькій в.ч. А-1108. Від квітня до червня 2012 року Юрій Комар пройшов тут навчання за програмою підготовки командирів автомобільних відділень базового рівня. У цьому ж році одружився та з вулиці Грушевського в Дрогобичі переїхав на постійне місце проживання у село Раневичі (до дружини Лесі). Невдовзі в них народилася донечка, яку любив понад усе. Був дуже хорошим сім’янином, відповідальним, працьовитим, дбайливим. У листопаді 2012року за успішне виконання військових обов’язків Юрієві присвоюють звання сержанта, а в 2013 році призначають командиром відділення. Від травня 2014 р. він проходить військовий вишкіл у Сумській області, а вже в липні його відправляють на Схід, у зону АТО. Під час захисту рідної Вітчизни не раз виявляв мужність, гримку, дисципліну. Дуже скучав за рідними за домівкою. Останнє його повідомлення дружині було такого змісту. „Я віддав би все на світі, нию бути зараз з вами, мої кохані”.

26-ого серпня 2014 року Юрій Комар віддав своє життя за Україну. Він загинув біля Луганського аеропорту. їхня колона вантажівок везла сюди зброю, але її обстріляла ворожа артилерія та Гради. Юрій Комар поліг від вибуху ворожої гармати.

29-ого серпня Героя з усіма почестями поховали з родинного дому дружини в селі Раневичі. Сиротою залишилася маленька донечка.

Чат-бот Гаряча лінія