Відділення легкої атлетики

           На відділенні легкої атлетики працювали та працюють вихованці Дрогобицької ДЮСШ :

Сікорський Микола Григорович;

відмінник освіти УРСР – Лакомчак Роман Михайлович;

відмінник освіти України, кандидат в майстри спорту СРСР – Гладій-Долганюк Ірина Антонівна;

Журавчак Петро Володимирович;

Дудиш Олександр Іванович;

Боліжевська-Афанасьєва Надія Валеріївна,

Саврун Роман Дмитрович,

Михальцевич Роман Васильович.

Випускники відділення,які працювали та працюють

в сфері фізичної культури:

Викладачі Дрогобицького ДПУ ім. Івана Франка: кандидат педагогічних наук, тренер-викладач вищої категорії Саврун-Кордрацька Галина Дмитрівна; Федорищак Роман Любомирович, Віхрова-Федак Олена Генадіївна; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 3 Зварич Галина Іванівна; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 2 – Фляга Іван Степанович; вчитель фізичного виховання ЗОШ №16 – Півалов Юрій Миколайович, вчитель фізичного виховання Дрогобицької гімназії – Зварич Оксана Романівна.

Кращі учні школи та їх досягнення:

          Дуднік Олена – член юнацької збірної команди УРСР, бронзова призерка Всесоюзної спартакіади школярів в метанні диску(45м.30см.) та штовханні ядра(12м.40см.), м. Баку,(1961 р),(тренер Сікорський Микола. Григорович.);

Потопельський Микола – переможець спартакіади школярів МО УРСР в метанні диску (48 м.), м. Одеса,(1961р.),(тренери Сікорський М.Г., Лакомчак Роман.Михайлович.);

Лакомчак Роман – член юнацької збірної команди УРСР з десятиборства, срібний призер першості МО УРСР, збірник області серед дорослих,(тренер Сікорський М.Г.);

Гладій Ірина – кандидат в майстри спорту СРСР. Чемпіонка України з 5-ти борства,(тренер Сікорський М.Г.);

Дудник Володимир – кандидат в майстри спорту СРСР, член збірної команди центральної ради «Динамо» УРСР, чемпіон центральної ради «Динамо»  УРСР з бігу на 110м. з барєрами, з бігу на 400м. з барєрами, (тренер Лакомчак Р.М.);

     Коропкова Ірина – бронзова призерка першості МО УРСР в бігу на 400 м.(59,0 с.), м. Київ,(1965р.),(тренер Долганюк Ірина Антонівна);

Лобська Оля – бронзова призерка першості МО УРСР в бігу на 80 м.з/б,(15,3 с.), м. Донецьк,(1971р.),( тренер Долганюк І.А.);

Дудура Ігор – переможець першості МО УРСР з бігу на 1500 м.,(3.57,0 с.),з бігу на 800 м.,(1,56,8 с.), м. Київ,(1973р.),(тренер Голуб Олександр. Панасович);

Левченко Володимир – кандидат в майстри спорту СРСР, переможець першості МО УРСР, з бігу на 400 м.з/б.,(53,0 с.), м. Київ,(1973р.),(тренер Голуб О.П.);

Шпак Людмила – бронзова призерка першості МО УРСР з бігу на 800 м.

( 2.17,0 с.),м. Донецьк,(1973р.),(тренер Голуб О.П.);

Кузнєцов Олександр – кандидат в майстри спорту СРСР, член збірної юнацької команди УРСР, переможець першості МО УРСР з бігу на 400м. (48,7с.), м. Київ,(1973р.),(тренер Голуб О.П.);

Щомак Володимир – майстер спорту СРСР, переможець першості МО УРСР з бігу на 400 м. з барєрами (51.0 с.), м. Київ,(1974р.),(тренер Голуб О.П.);

Дегхтярова Наталія – майстер спорту СРСР міжнародного класу, член національної збірної команди СРСР,(спортивна ходьба), срібна призерка першості УРСР серед школярів з бігу на 800 м.(2.17,2 с.),м. Ів. Франківськ (1986 р.),(тренер Редчиць Василь. Олександрович.);

Хом як Ігор – майстер спорту СРСР, член юнацької збірної команди УРСР, срібний призер першості МО УРСР з бігу на 110м. з барєрами (14,2 с.), збірник області серед дорослих,(тренер Лакомчак Р.М.);

Юрчак Тарас – Кандидат в майстри спорту СРСР. Переможець Всесоюзної спартакіади школярів з10-ти борства,(6353 очок.); м.Москва,(1985р.).Переможець фінальних змагань  МО УРСР з 10-ти борства (6320 очок.),м.Одеса,(1985р.),(тренер Локомчак Р.М.);

          Грушко Тетяна – кандидат в майстри спорту СРСР, бронзова призерка відкритої першості м. Москви з бігу на 100 м.(12,2 с.), з бігу на 200м. (25,1 с.),

м. Москва,(1986р.),(тренер Редчець В.О.);

Шевченко Олександр – бронзовий призер фіналу МО УРСР серед ДЮСШ в стрибках з жердиною (4.50м.),м. Львів,(3-5.07 1986р.),(тренер Лакомчак Р.М.);

Терлецька Людмила – срібна призерка першості МО УРСР з бігу на 800 м.,(2.22,0 с.),м. Львів,(30.03-03.05.1987 р.),(тренер Редчиць В.О.);

Яремчук Іван – кандидат в майстри спорту СРСР, срібний призер Всесоюзної спартакіади школярів з бігу на 300 м. з/б, м. Москва,(1987р.), переможець фінальних змагань МО УРСР з багатоборства (4563очк.),м. Київ,(7-8.01.1987р.),(тренер Лакомчак Р.М.);

Федотов Руслан  – кандидат в майстри спорту СРСР,срібний призер Всесоюзної спартакіади школярів в стрибках з жердиною. Його найкраще досягнення 4 м 70 см,(тренер Лакомчак Р.М.);

Лотоцький Ігор – майстер спорту СРСР Міжнародного класу з бігу на марафонські дистанції. На чемпіонаті Європи зайняв 10-місце,(тренер Лакомчак Р.М., Рибицький З.С., Соломчак Орест Дмитрович.);

Галелюка Руслан – переможець весняної першості МО УРСР серед школярів з двоборства, (2000 м. з перешкодами (6.38,0 с.),1500 м. (4.25,5 с.), сума балів (918), м. Одеса, (25-28.03.1987р.), срібний призер першості УРСР серед шкільних збірних команд областей з бігу на 1500 м.(4.15,6), м. Одеса,( 21-23 03.1988 р), срібний призер фіналу першості міністерство освіти УРСР серед ДЮСШ з бігу на 1500 м. з перешкодами (4.37,1с.), м. Донецьк, (1517.07.1988р.), (тренер Лакомчак Р.М.);

Зварич Галина – срібна призерка першості МО УРСР з бігу на 3000м.( 10.17,0с ), м. Донецьк,(1982р.),(тренер Редчиць В.О.);

Йосифів Люба – бронзова призерка першості МО УРСР з бігу на 100м.,(тренер Редчиць В.О.)

Віхрова Олена – кандидат в майстри спорту України, срібна призерка першості МО УРСР з естафети 4х100 м. Донецьк.(1982),(тренер Редчиць В.О);

Боліжевська-Афанасєва Надія – кандидат в майстри спорту України, срібна призерка МО УРСР з естафети 4х100 м. Донецьк (1982),(тренер Редчиць В.О);

Хомош Андрій – срібний призер юнацької командної першості України, в складі збірної команди Львівської області, 3000 м. з перешкодами. (тренер Кондрацька Галина Дмитрівна.);

          Гузик Василь – кандидат в майстри спорту України, член юнацької збірної команди Львівської області, багаторазовий переможець обласних змагань з бігу на 800м.,(1,53.0с.). В чемпіонатах України входив в 10-тку кращих бігунів на 800м,(тренер Кондрацька Г.Д.);

Гриньків Ірина – переможниця першості України серед навчальних закладів І-ІІІ ступенів акредитації з бігу на 800м., (2.19.0с.),(2006р.),(тренер Кондрацька Г.Д.);

Марич Наталія – Багаторазова переможниця обласних змагань з бігу на 800м.,(2.22.0с.), з бігу на 400м.(1.01.0с.),(тренер Кондрацька Г.Д.);

Тута Андрій – кандидат в майстри спорту України,12ти разовий чемпіон області зі стрибків у довжину та штовхання ядра, переможець Міжнародних змагань на «Кубок Дружби» м. Ужгород, переможець всеукраїнських змагань «Кубок Поділля» м. Вінниця, багаторазовий призер Всеукраїнських змагань серед навчальних закладів ІІІ-ІУ ступенів акредитації зі стрибків у довжину, (тренер Журавчак Петро Володимирович);

Шиманська Олена – багаторазова призерка Чемпіонатів Львівської області, багаторазова призерка всеукраїнських змагань серед навчальних закладів ІІІ-ІУ ступенів акредитації зі спортивної ходьби,(тренер Журавчак П.В.);

          Бечкало Степан – кандидат в майстри спорту України (спортивна ходьба), кандидат в юнацьку збірну команду України, чемпіон України серед юнаків, срібний призер І Всекраїнських юнацьких ігор з легкої атлетики, багаторазовий переможець Всеукраїнських змагань серед навчальних закладів ІІІ-ІУ ст. акредитації, переможець міжнародних змагань на «Кубок Дружби», переможець Всеукраїнських змагань «Кубок Поділля», багаторазовий чемпіон Львівської області,(тренер Журавчак П.В.)

Андрущак Оксана – срібна призерка першості України серед юнаків та дівчат зі спортивнолї ходьби,(тренер Журавчак П.В.);

          Гром Ігор – кандидат в майстри спорту України, член збірної команди Львівської області з метання спису, чемпіон України серед юнаків, багаторазовий переможець чемпіонатів області, переможець міжнародного турніру на «Кубок Дружби» м. Ужгород, переможець Всеукраїнського турніру з легкоатлетичних метань м. Умань, переможець міжнародних змагань серед юнаків м. Замость,(Польша),(тренер Журавчак П.В.);

Лабик Олег – багаторазовий переможець та призер юнацьких чемпіонатів Львівської області з бігу на 800м.,(тренер Журавчак П.В.);

          Горошко Роман – багаторазовий призер юнацьких чемпіонатів Львівської області з метання спису,(тренер Журавчак П.В.);

Петрицин Андрій – багаторазовий призер юнацьких чемпіонатів Львівської області з метання спису,(тренер Журавчак П.В.).

Шостак Маряна – переможець на Чемпіонаті України з легкої атлетики у складі жіночої естафетної команди 4х200м, багаторазовий призер юнацьких Чемпіонатів   України з легкої атлетики, (тренер Кондрацька Г.Д.).

Чат-бот Гаряча лінія