Громада села Снятинка добиватиметься від керівництва області ремонту дороги

16 Червня 13:24

У вівторок, 16 червня, відбулася чергова виїзна робоча зустріч міського голови Тараса Кучми з мешканцями громади. Цього разу Тарас Кучма із заступником Романом Москаликом, начальником відділу охорони здоров’я Володимиром Чубою, начальником відділу освіти Петром Шев’яком та начальником управління цифровізації, інформаційної політики та комунікацій Зеновієм Кваснієм зустрілися з громадою села Снятинка та старостою Іваном Карпінським.

Сьогодні у селі утворено орган самоорганізації населення. Тарас Кучма роз’яснив громаді про підхід управління на основі цінностей. Ключовою проблемою громади сьогодні є дороги. Якщо з комунальними дорогами під час зустрічі вдалося дійти згоди, то питання ремонту дороги, яка є у віданні ОДА, вирішити на місцевому рівні неможливо. Громада заявила, що проблема є багаторічною, тому добиватимуться від обласного керівництва вирішення цієї проблеми.

Під час зустрічі погодили, що з 1 липня, коли районна лікарня буде у віданні Дрогобицької міської ради, буде вирішено питання роботи медпункту.

Також Тарас Кучма наголосив, що з першого липня буде відновлено процедуру врегулювання земельних відносин. Першою інстанцією до кого потрібно звертатися мешканцям села є староста.

Посадовці роз’яснили громаді також про стан справ у галузі освіти, охорони здоров’я, культури, економіки та господарки.

Якщо в освіті намагаються навести лад і збалансувати видатки з потребами, вирішити у яких населених пунктах працюватимуть школи, де дитячі садочки, а де організують довіз дітей до школи, то у галузі охорони здоров’я послуги намагаються максимально наблизити до громади. Тому прийнято рішення упорядкувати з першого липня мережу закладів охорони здоров’я, які розташовані у сільській місцевості.

Важливо, щоб відбувався розвиток культурних центрів у селах, що може підсилювати розвиток туристичної індустрії.

«Ми більше року працюємо з сільськими територіями. У нас є чітке бачення щодо налагодження ефективної мережі закладів освіти, охорони здоров’я та культури. Ми повинні разом збалансувати цю мережу таким чином, щоб закумулювати бюджетні коши і вкласти їх у розвиток інфраструктури. У вас вже створено ОСН. Ваше завдання, разом зі старостою, скласти перспективний план розвитку території з чітким переліком першочергових потреб та проблем. Кожна наша зустріч має завершитися результатом. Визначили завдання і працюємо над їх реалізацією», – звернувся до громади Тарас Кучма.

Сьогодні у селі відбувається реалізація мікропроекту з облаштування стадіону. Впорядковують кладовище. Також громада звернулася до керівництва з проханням врегулювати графік роботи громадського транспорту та посприяти в облаштуванні дитячого майданчика.

Чат-бот Гаряча лінія