Головні події міста: Черговий етер в оновленій студії радіо “Франкова Земля”

28 Липня 16:54

У студії радіо “Франкова Земля” відбувся черговий етер за участі міського голови Дрогобича Тараса Кучми. Вели етер – Лариса Геряк та Йосип Фиштик.

У ході етеру мешканці міста мали змогу не лише почути інформацію про головні події міста, а й отримати відповіді на питання.

Картка Дрогобичанина.

Одне з частих питань, яке містяни ставлять міському голові – можливість отримання “Картки Дрогобичанина”. Тарас Кучма роз’яснив, що кінець підготовки збігає 1 серпня. Це нелегкий процес налаштування. “Картка Дрогобичанина” буде корисною на лише для пенсіонерів, а й всіх містян, оскільки даватиме знижки при отриманні послуг, відвідинах музею та інших установ. Для пенсіонерів її планують зробити безкоштовною. Усі деталі щодо отримання цієї картки будуть оприлюднені на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради 1 серпня.

Коронавірус.

За останній тиждень суттєво зросла статистика осіб з підозрою на коронавірус. У багатьох виявлено симптоми. За життя пацієнтів борються й у Стебницькій міській лікарні.

Тарас Кучма вкотре закликав громадян перестати байдуже ставитися до проблеми, припинити у соціальних мережах коментарі, що коронавірус – вигадка. Окремо закликав з повагою ставитися до медиків, які рятують життя пацієнтів.

“Нам потрібно навчитися жити в цих умовах, поповнювати міський бюджет, дбати про здоров’я один одного”, – наголосив Тарас Кучма.

Освітній процес

Дошкільні заклади поступово відчиняють. У Стебнику відкрили всі. Основна умова – убезпечити дітей.

“Щодо шкіл, то я – ярий противник дистанційного навчання. Кожен вчитель має індивідуальний підхід до учня. А цього зробити дистанційно неможливо”, – прокоментував Тарас Кучма.

Прогнозувати старт навчання у школах з 1 вересня рано. Зараз необхідно вжити всіх заходів, щоб не довелося повторно зайняти садки. Міський голова закликав всіх перейнятися ситуацією і оберігатися зараження COVID-19 у громадських містах.

Має бути співпереживання один за одного.

Формування стратегічного плану майбутньої Дрогобицької ОТГ.

Тривалий час Тарас Кучма та фахівці місцевого самоврядування проводять зустрічі у селах, які увійдуть в ОТГ.

“Зараз всі прив’язують все до виборів. Але зустрічі ми проводили систематично й у попередні роки як у місті, так і районі. Наша мета і хто би не був на нашому місці, це обов’язок – об’їхати всі населені пункти і формувати стратегію розвитку економіки, бюджету та інших галузей майбутньої ОТГ.

Ще одне питання – вивчення інфраструктури цих населених пунктів”, – роз’яснив міський голова.

Відновлення озера у парку Хмельницького.

Днями комунальні служби розпочали очистку чаші озера у парку Хмельницького. Після очистки озеро планують наповнити водою. Далі грандіозні плани – облаштування території парку.

“За підтримки громади ми реалізували низку проектів, реалізуємо і цей. Цей парк стане місцем відпочинку містян та гостей”, – впевнений Тарас Кучма.

Сміттєві майданчики.

Облаштовувати сучасні сміттєві майданчики розпочали на територіях ОСББ. Саме мешканці та голови ОСББ відповідально ставляться до чистоти на цих майданчиках. Щоб привчити громадян сортувати сміття і облаштувати інфраструктуру європейцям довелося пройти десятиліття. У

Дрогобичі цей процес лише започатковано.

Завершуючи етер, міський очільник закликав всіх до єднання, відстоювання українського контенту у медіапростірі. Дбати про виховання моральних чеснот у підростаючого покоління. Дбайливо ставитися до зробленого у місті.

“Разом ми довели, скільки можна зробити за короткий час. Разом ми зробимо ще більше. Важливо не забувати й те, що вже зроблено і будувати унікальне найкрасивіше місто у всьому світі”, – резюмував Тарас Кучма.

Деталі за посиланням:

http://www.radiofz.com.ua/?p=6878&fbclid=IwAR1WYVbcJqwbu4mA2heNv19suHhIV_rICjLq-86FHhMHQP5XppLx8xx_aIc

Чат-бот Гаряча лінія