«Галицькі леви»: Універсальні бійці або подвійний удар

18 Червня 8:47

Минулі вихідні були справді гарячими для «Галицьких левів» – представники команди виступали на Чемпіонатах України в різних куточках України і всюди піднялися на п’єдестал.

11-13 червня в смт. Кирилівка Запорізької області пройшов Чемпіонат України з хортингу серед молоді, юнаків та молодших юнаків у розділах «Двобій», «Форма» та «Показовий виступ».

Дрогобич на головному турнірі року у складі збірної Львівської області представляла команда «Галицькі леви» (тренер Денис Іваницький) у складі 13 спортсменів. І всі «Галицькі леви» вибороли найвищі нагороди Чемпіонату України – два срібла і одинадцять золотих медалей – доробок дрогобичан у скарбничку Львівщини.

Золоті медалі у розділі «Показовий виступ» пари 8-9 років здобули Дарина Кандур та Владислав Каралюс, в категорії пари 10-11 років золото вибороли Тимофій Кандур та Арсен Каралюс, у розділі командний виступ 12-13 років золоті медалі завоювали Дем’ян Дідусь, Олександр Дідусь, Данило Юзвак, Дмитро Криворука, Олександр Кулик. В категорії пари 18-21 рік срібні медалі вибороли Юлія Лупак та Максим Малиш, золотою стала пара Вероніка Ткачук та Дар’я Дахіна.

В цей же час у Львові проходив Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей. Тут галицька левиця Каріна Спариняк, яка повернулася у великий спорт після тривалої перерви, виборола друге місце в розділі «Музичні форми» серед дорослих.

Відділ з питань фізичної культури та спорту
управління у справах сім’ї, молоді та спорту

Чат-бот Гаряча лінія