В останню путь провели загиблого Героя Петра Тарапацького

30 Червня 15:52

30 червня дрогобичани із лампадками та приспущеними прапорами в руках зустріли загиблого захисника, Героя України – 52-річного Петра Тарапацького, який віддав своє життя у війні з російськими загарбниками.

Прощання із воїном розпочали із території лікарняного містечка (моргу). Віддати останню шану Герою та схилити голову перед його подвигом прибуло чимало свідомих дрогобичан, рідних та близьких воїна, а також керівництво міста. За душу загиблого відправили панахиду та помолилися.

Із лікарняного містечка траурна процесія вирушила вулицями Дрогобича у Солець, звідки родом захисник.

Чин похорону Героя традиційно відбудеться на центральному майдані Стебника, там пройде загальноміська прощальна панахида. Поховають загиблого воїна на кладовищі в Сільці.

Тарас Тарапацький народився 1 вересня 1969 року в Стебнику. Закінчив Дрогобицьку ЗОШ №2 та Стебницький професійний ліцей. Після чого відправився на службу в армію. Працював у військових частинах та Дрогобицькій виправній колонії.

З 2015 року воював в зоні АТО. Після повномасштабного вторгнення росії на українські землі, приєднався до лав Дрогобицького батальйону територіальної оборони Збройних Сил України, де був інструктором. Згодом відправився на фронт виконувати бойові завдання з захисту країни.

Вічна пам’ять Герою та щирі співчуття родині захисника!

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту