Відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

26 Лютого 13:28

У четвер, 25 лютого, відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради під головуванням заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань Андрія Ковча.

На Комісії було розглянуто 8 заяв громадян Дрогобицької міської територіальної громади, з яких дві заяви громадян щодо надання дозволу на укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню стосовно придбання, дарування нерухомого майна на користь дітей, одна заява громадянки м. Дрогобича щодо надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав батька малолітньої дитини, заява матері двох дітей про повернення їх в сім’ю з ДБ «Оранта», заява матері малолітньої дитини стосовно обмеження батька дитини в участі у її вихованні, заява батька малолітньої дитини стосовно встановлення йому порядку участі у вихованні дитини, заява громадянки с. Раневичі щодо встановлення піклування над її племінником, дитиною-сиротою, заява громадянки м. Дрогобича щодо призначення її опікуном над чотирма племінниками, дітьми, позбавлених батьківського піклування, клопотання відділу-служби у справах дітей про надання неповнолітній дитині статусу дитини-сироти, чотирьом малолітнім дітям статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, про відрахування дітей з ДБ «Оранта».

Комісією також розглянуто і затверджено 31 індивідуальний план соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на період з 2021р. по 2022р., клопотання відділу-служби у справах дітей щодо створення міждисциплінарних комісій для 31 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Служба у справах дітей

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту