Вразили патріотизмом та свідомістю: Тарас Кучма поспілкувався із учнями Ліцею№2 про Незалежність, проблеми міста та молодіжну політику

10 Вересня 15:30

Днями у Ліцеї№2 пройшло засідання прес-клубу старшокласників, тема яка об’єднала присутніх – «Випускники і батьки ліцею у боротьбі за Незалежність України».

На зустріч із школярами запросили очільника міста Тараса Кучма, який у 2013 році очолив Дрогобицький Майдан, відтак неодноразово був у зоні АТО/ООС тож добре знає, якою ціною нашим воїнам сьогодні дається мир.

Бесіда із школярами протікала жваво та цікаво. Насамперед говорили про цінності державотворення та Незалежність, про воїнів, які ціною власного життя тримають мирне небо, відтак про рідне місто, бачення його змін тощо.

У кожному із нас завжди боряться дві особистості по житті: одна кличе нас постійно рухатися вперед, інша ж навпаки –пригальмовує наші пориви та закликає до ліні. Це я веду до того, що постійно потрібно будити в собі активного громадянина, творця свого житті та творця змін навколо себе. Тому пам’ятайте – ваші щоденні маленькі перемоги над собою обов’язково у майбутньому приведуть вас до великих перемог у житті, – підкреслив Тарас Кучма.

Відтак у діалозі із керманичем міста, учні цікавилися низкою актуальних питань: говорили про українських воїнів, про права жінок в Україні, про 30- річницю відновлення Незалежності України, про проблеми міста, його комунальну сферу, про відновлено стадіону у Дрогобичі, про Парк культури і відпочинку, тощо. Проблематика питань від учнів приємно вразила міського голову, який підкреслив – що саме за такою свідомою молоддю – майбутнє нашого Дрогобича. Оскільки, окрім власної молодіжної проблематики, школярам цікава інша сторона міста – комунальна сфера, ремонт доріг, реконструкція парків тощо.
Під завершення зустрічі модератор поцікавилася в голови: чому Тарас Кучма обрав шлях політика, коли був успішним медиком? Керманич наголосив, що Майдан і те, як люди гинули там за правду і цінності держави змінив назавжди його погляди на політику.

Я дав собі слово, що буду боротись за тих, хто віддав своє життя за цю боротьбу. Один випадок став знаковим, коли привезли хлопця з Майдану і ми повертали його до життя. Тоді він сказав: «Прошу тебе, щоб це все не було даремно». Ці слова засіли в моєму серці, відтак чимало вихідців з Майдану пішли працювати на різні рівні влади, щоб виконувати те, що заповідали хлопці, але уже зсередини. Бо хто, якщо не ми?! Ми повинні розуміти, що ворог є і ми кожен на своїх місцях маємо захищати Україну: ви повинні старанно вчитись, медики – сумлінно рятувати життя, комунальники – якісно наводити лад і тд… Лиш спільним кроками і зусиллями ми розбудуємо нашу Україну, – наголосив Тарас Кучма.

Насамкінець діалогу очільник громади подякував педагогам та учням Ліцею№2 за свідому позицію та грунтовну бесіду у стінах їхнього навчального закладу. На згадку про зустріч діти подарували Тарасу Кучмі орхідею.

 

Чат-бот Гаряча лінія