Волейбол, танці та іноземні мови – Тарас Кучма проінспектував Ліцей №16 та виділив головні напрямки майбутнього розвитку освітньої установи

8 Жовтня 8:37

7 жовтня міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із керівником відділу освіти ДМР Петром Шев’яком проінспектували Ліцей №16 імені Юрія Дрогобича. Із зміною керівника навчального закладу – нещодавно директором Ліцею призначили Наталію Чайковську – визріли нові бачення розвитку навчальної установи та сформовано нові пріоритети у роботі. Як розповіла Наталія Чайковська – думає розвивати Ліцей не тільки в плані якісного навчання учнів, але й робить ставку на спорт та поглиблене вивчення іноземних мов в стінах їхньої освітньої установи.

Моніторинг проблем Ліцею посадовці розпочали із огляду шкільного подвір’я. Як зазначила Наталія Чайковська тут назріло кілька проблем – по периметру паркана є кілька місць обриву сітки. В такий спосіб люди скорочують собі шлях та навпростець переходять через подвір’я закладу із вулиці Стрийської на Грушевського. Усі спроби працівників Ліцею залатати діри – призводять до нових. Тож є бачення замінити пошкоджену огорожу на більш якісну, оскільки територія навчального закладу – не прохідна вулиця, тому слід поважати його особисті межі. Паралельно педагоги вислови побажання оновити старий спортивний майданчик, який розміщений позаду Ліцею – оскільки за роки експлуатації він знищився.

Ще однією проблемою Ліцею є аварійне приміщення, де свого часу мав постати плавальний басейн. За роки простою приміщення сиплеться та притягує людей аморальної поведінки.

Що стосується навчальних приміщень Ліцею, а сьогодні в освітньому закладі здобувають знання понад 1100 учнів, тут в найближчий час відкриють новий кабінет інформатики. Для школярів початкової школи відведено окреме крило – там навчається 500 учнів.

Загалом діти навчальної установи творчі та талановиті – старшокласники самотужки організувалися та ставлять номери чирлідингу (спортивні танці з елементами шоу). Тарас Кучма охоче поспілкувався із школярами та порозпитував про їхні бачення змін в Ліцеї та які б творчі гуртки хотіли відвідувати в стінах рідного навчального закладу. Загалом за словами Тараса Кучми – просторі холи Ліцею дозволяють проводити тут різноманітні заняття із танців. Тому цей напрям теж слід розвивати.

А ще керманич міста рекомендував Ліцею робити ставку на розвиток волейболу. Оскільки є навчальні заклади, які створили свої футбольні команди – тож слід урізноманітнити спортивне життя міста та розвивати нові напрямки. Вчителька фізкультури Світлана Будинкевич висловила думку, що на території Ліцею можна було б відкрити і майданчик із так званим пляжним волейболом, він б згуртував багатьох школярів.

Як поінформувала керівник Наталія Чайковська – наразі в Ліцеї викладають хореографію, відтак є гурток із бойового гопака, легкої атлетики і футболу. Однак, як учні так і педагоги налаштовані на якісні зміни та хочуть урізноманітнити дозвілля школярів та розвивати їхні творчі і спортивні навички.

На завершення зустрічі Тарас Кучма порекомендував Наталії Чайковській спільно із педагогами та активними школярами напрацювати Концепцію розвитку Ліцею до 2027 року – туди слід вписати усі зміни та бачення розвитку їхньої альма-матері та яка для цього потрібна допомога від міста, а що можна зробити власними силами.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту