Вирішення багаторічних проблем будинків №3 та №5 на вул. П. Орлика потребує мільйонних затрат

9 Липня 16:49

Дах, який протікає, підтоплення підвальних приміщень, розпуск загальнобудинкового обліку електроенергії, – це ті проблеми, які найбільше хвилюють мешканців будинку №3 та №5, що на вул. Пилипа Орлика.

Через те, що мешканці будинку №5 самовільно облаштували у своїх квартирах електричне опалення, система електромереж у будинку не витримує непередбаченого для неї навантаження і нещодавно у будинку відбулося займання електрощитової. Окрім цього, мешканці будинку хочуть провести розпуск загальнобудинкового обліку електроенергії. Збільшення потужностей мережі електропостачання коштує сотні тисяч гривень.

У будинку №3 виникли проблеми щодо застою у підвальних приміщеннях води. Як і у будинку №5, так і у будинку №3 проблеми з покрівлею.

З приводу цього у четвер, 8 липня, відбулася зустріч першого заступника міського голови Дрогобича Ігоря Германа з мешканцями цих будинків. Також участь у зустрічі взяли відповідальні керівники та представники Департаменту міського господарства, КП «Управитель-ЖЕО» та КП «Дрогобичводоканал», а також депутат по округу Роман Броницький.

Збільшення електропотужностей будинку, як роз`яснили мешканцям, силами комунальних служб не можливе, більше того, ті без жодних законних підстав облаштували електричні системи опалення.

Однак у результаті обговорень сторони дійшли висновку, що Департамент міського господарства звертатиметься у відповідні служби щодо технагляду, що слугуватиме підставою для виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Причину застою води у підвальних приміщеннях визначать комунальники. КП «Управитель ЖЕО» проведе комісійні обстеження дахів у обох будинках. Після чого шукатимуть кошти на їх ремонт.

Мешканці будинків зазначають, що чудово розуміють, що більше 30 років у будинках ніхто не проводив ремонтних робіт, тому стан будинків потребує капітального ремонту. Тому зараз жителі будинку готові фінансово долучитися до ремонту своїх домівок, адже чудово розуміють, що силами комунальних служб не можливо покрити всі фінансові видатки на вище зазначені проблеми.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту