Виконком затвердив склад Конкурсної комісії з відбору проектів Громадського бюджету

27 Жовтня 17:01

З метою залучення громадськості до процесу формування та розподілу місцевого бюджету та прозорого відбору і реалізації проектів громадської ініціативи, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради прийняв рішення про затвердження особового складу Конкурсної комісії з відбору проектів Громадського бюджету.

Відповідно до Положення про Громадський бюджет, Конкурсна комісія сформована з дев’яти осіб, з яких троє є представниками громадського сектору, троє – депутатами Дрогобицької міської ради та троє – представниками виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Виконавчий комітет затвердив Конкурсну комісію у складі:
1. Гринюк Мар’яна Петрівна (ДМГО «Спільнота взаємодопомоги «Наша хата»)
2. Михаць Лідія Дмитрівна (ТзОВ «Неском»)
3. Голинська Наталія Степанівна (Громадська рада при міському голові)
4. Кушлик Юрій Орестович (депутат Дрогобицької міської раді)
5. Паутинка Андрій Ігорович (депутат Дрогобицької міської ради)
6. Дзерин Володимир Михайлович (депутат Дрогобицької міської ради)
7. Маменька Світлана Ярославівна (радник міського голови)
8. Федько Ніна Володимирівна (завідувач сектору по роботі з громадськістю управління цифровізації, інформаційної політики і комунікації)
9. Перхун Тарас Ігорович (КУ «Інститут міста Дрогобича»)

Нагадаємо, Дрогобич одним із перших розпочав втілювати практику Бюджету громадських ініціатив. З 2017 року місто виділяє частину бюджету розвитку на реалізацію проектів, які пропонує та відбирає громадськість.

Тому активні громадяни охоче беруть участь у цьому процесі, щорічно реєструючи чимало проектних пропозицій, які роблять місто кращим. На жаль, у 2020-му році всіх охопила пандемія коронавірусу, яка жорстоко вдарила по економіці всього світу та бюджету кожного міста зокрема.

Дрогобич не став виключенням. Через це реалізація проектів Громадського бюджету була частково призупинена.

Однак від ініціативи Громадського бюджету Дрогобич відмовлятись не став. Проекти, які були відібрані громадою раніше та не втратили своєї актуальності, – почергово включають в план поточних робіт Департаменту міського господарства.

Зокрема цьогоріч було передбачено фінансування на два об’єкти, які були відібрані в рамках Громадського бюджету:
– Капітальний ремонт дитячого інклюзивного майданчика та вулиці Грушевського 79/2 в м. Дрогобичі (для безпеки дітей) – 123 777 грн
– Будівництво спортивно-розважального майданчика «Дитяча мрія» на вул. В. Великого, 50 в м. Дрогобичі – 170 000 грн, роботи по якому практично виконані.

Новостворена Конкурсна комісія працюватиме над подальшою реалізацію Громадського бюджету та відбором нових проектів, які будуть реалізовуватись у 2022 році не лише у Дрогобичі, але й загалом у Дрогобицькій територіальній громаді.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту