«Вечір спортивної слави»: у Дрогобичі відзначили кращих спортсменів та тренерів громади

12 Вересня 14:14

9 вересня в Україні відзначили День фізичної культури та спорту. У Дрогобичі за підтримки міського голови Тараса Кучми у Народному домі ім. І.Франка відбулось масштабне спортивне свято для тренерів, спортсменів та інших представників фізичної культури та спорту. Захід носив назву «Вечір спортивної слави». Під час дійства нагороди та грамоти отримали кращі тренери, вчителі, керівники та спортсмени Дрогобицької територіальної громади.

Дійство розпочали Гімном України та хвилиною мовчання за загиблими Героями. Усіх учасників спортивного заходу привітав заступник міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик.

Сьогодні напрочуд приємно бачити усіх, хто пов’язав своє життя із спортом. Ми хочемо відзначити тих, хто найкраще прославляє наше місто на Всеукраїнських та Міжнародних турнірах і змаганнях. Живемо у непростий час, але завдяки нашим ЗСУ маємо змогу зібратись сьогодні і думати про нові досягнення і майбутні перемоги. Саме ЗСУ демонструють нам гарний приклад мужності та незламності, адже їхня воля до перемоги передається кожному з нас та запалює до нових звершень, – наголосив Юрій Кушлик.

Відтак Юрій Кушлик виконав почесну місію та вручив грамоти від управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації у 4-х номінаціях:
– Павлу Поповичу, директору СДЮШОР з велоспорту «Медик»,
– Роману Веклюку, заслуженому тренеру України, тренеру-викладачу вищої категорії зі стрибків на акробатичній доріжці Дрогобицької ДЮСШ ім.І.Боберського,
– Жанні Жгуті, тренеру-викладачу вищої категорії зі спортивної акробатики Дрогобицької ДЮСШ ім.І.Боберського,
– Оксані Сотрихіній, президенту федерації ушу Львівської області, тренеру з ушу.

Із словами вдячності за пророблену щоденну працю до тренерів, вчителів фізичного виховання та спортсменів Дрогобицької територіальної громади також звернулись – депутат Львівської обласної ради Сергій Оленич та організаторка дійства, керівниця відділу фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна.

Напрям роботи та розвитку, який ви обрали для себе доволі не простий – адже спорт вимагає багато затрат часу, наполегливості, витривалості та чітких цілей. Часто на цьому шляху бувають розчарування від невдач, сум та опускаються руки. Однак – віра в свої сили долає усе. А ще міцне плече підтримки від тренерів та наставників. Тому щиро вітаємо і вшановуємо сьогодні усіх, для кого спорт це невід’ємна частина його життя та становлення. Нехай на цьому шляху буде побільше успіхів та досягнених цілей, – звернулась до присутніх Оксана Сотрихіна.

Впродовж «Вечора спортивної слави» кращих спортовців міста та громади відзначили у 8 номінаціях:
– кращий тренер Дрогобицької територіальної громади, де нагороджували тренерів за високі досягнення їхніх учнів у чемпіонатах України та Міжнародних змаганнях у 2022-2023 рр.
– кращий дитячий тренер Дрогобицької територіальної громади – нагороджували тренерів, учні яких показали високі результати серед юнаків та юніорів на змаганнях обласного рівня,
– кращі спортсмени Дрогобицької територіальної громади – нагороджували спортсменів високого професійного рівня та спортсменів серед юнаків та юніорів, що показали за останні два роки вагомі результати у змаганнях регіонального рівня,
– кращі спортивні організації та клуби Дрогобицької територіальної громади – нагороджували клуби, які є активними у розвитку фізичної культури та спорту нашої громади, розвивають певні види спорту, допомагають в організації спортивно-масових заходів та пропагують активний спосіб життя,
– кращі спортсмени-ветерани Дрогобицької територіальної громади – нагороджували діючих спортсменів, які беруть участь у змаганнях в якості спортсменів у віковій категорії серед ветеранів,
– кращі вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти Дрогобицької територіальної громади – нагороджували вчителів, які є активними у популяризації спорту та фізичної культури, учні яких приймають участь у змаганнях та які самі є учасниками спортивних змагань (за поданням адміністрації того закладу, де вони працюють),
– кращі викладачі фізичного виховання вищих навчальних закладів Дрогобицької територіальної громади – нагороджували викладачів за пропагування здорового способу життя серед студентської молоді, за формування патріотизму через любов до занять спортом та фізичною культурою.

Також була номінація «спортивна громада» – у ній нагороджували людей, які не завжди є спортсменами, але активно допомагають розвивати спорт у своєму місті, приймають участь у різноманітних спортивно-масових заходах, організовують спортивні заходи, формують спортивне дозвілля.

Доповненням до церемонії нагородження кращих спортсменів та тренерів стали творчі композиції від талановитих музичних та танцювальних колективів міста.

Фото: Ігор Гриник

Перейти до вмісту