Біля Ліцею №1 імені Івана Франка облаштовують тротуар: його забрукують

21 Березня 15:12

Із минулого тижня стартували ремонтні роботи на вулиці Сагайдачного. Як повідомив керівник «Департаменту міського господарства» Ростислав Пошивак, біля закладу освіти – Ліцею №1- ведуться інтенсивні ремонтні роботи з облаштування тротуару.

Роботи в розпалі. Частину бруківки уже поклали. Є сподівання, що до кінця тижня відрізок дороги біля Ліцею в сторону кільця, до вулиці 22 Січня, буде завершено, – наголосив Ростислав Пошивак.

Окрім цього, під завершення минулого року біля Ліцею №1 було проведено роботи із облаштування дренажної системи, а також системи водовідведення центральної та бокової стін навчальної установи. Оскільки через часті підтоплення в підвальних приміщеннях установи зберігалася вода та стояла сирість.

Також на паралельній вулиці до закладу освіти – Василя Стуса – тривають роботи із завершення заміни водогону. Більшу частину робіт було здійснено до зимового періоду. Відтак, цьогоріч залишилося замінити 110 м водогону.

Після завершення цих робіт вулицю Сагайдачного шляхоремонтниками теж буде забруковано, – додав Ростислав Пошивак.

Додамо, попри те, що Дрогобицька громада стала форпостом та надала прихисток тисячам внутрішньо переміщених осіб та є хабом зі збору гуманітарної і медичної допомоги, місцеве самоврядування щоденно виконує прямі обов’язки – забезпечує життєдіяльність міст та сіл громади. Це важливо, щоб мешканці нашого краю відчували себе у безпеці, а підприємці мали роботу, яку зараз виконують безкоштовно, адже розрахунки будуть проводитися після завершення російської війни проти України.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту