Благодійний музичний марафон «Ти не один»: Підтримаємо лікарів, які борються з коронавірусом

4 Травня 17:01

У неділю, 3 травня, на телеканалі «1+1» стартував благодійний марафон у форматі онлайн-концерту за участі зірок українського шоу-бізнесу.

Відомі українські артисти, які зараз залишаються на самоізоляції, у форматі онлайн концерту співатимуть зі своїх домівок.

Усі виручені кошти підуть на допомогу лікарям, які рятують життя хворим на COVID-19.

Про це у понеділок, 4 травня, у прямому етері Кризового медіа-центру «Дрогобич:» повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба, закликавши дрогобичан долучатися до благодійного збору коштів для лікарів, які жертвують собою заради життя інших.

За даними Міністерства охорони здоров’я України, кількість випадків захворювань на COVID-19 серед українських лікарів постійно зростає.

Триватиме марафон до 8 травня, тоді і оголосять зібрану суму коштів.

Долучитися до благодійного марафону може кожен охочий, надіславши смс зі словами підтримки лікарям на номер 88001. Вартість одного благодійного повідомлення складатиме 20 гривень.

Усі кошти надійдуть Українській біржі благодійності, яка спільно з платформою РазомUA та за рекомендаціями МОЗ організують придбання спецодягу, обладнання та засобів захисту для лікарів.

Окрім того, починаючи з 3 та до 8 травня, благодійний внесок на будь-яку суму можна зробити онлайн 24/7 на сайті Української Біржі Благодійності підтримавши проект “Ти не один” (за посиланням https://ubb.org.ua/uk/project/6050/) або здійснити переказ за реквізитами:

МБФ “Українська Біржа Благодійності”

ЄДРПОУ: 38005762

Банк Кредит Дніпро

р/р UA753057490000002600730669803

Призначення: Благодійний внесок Ти не один

За матеріалами УНІАН

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту