Безкоштовне навчання професії “айтішника” для осіб з інвалідністю

7 Лютого 14:47

Безкоштовно опанувати професію “айтішника” і отримати роботу в провідних ІТ-компаніях України. Це абсолютно реально для осіб з інвалідністю.

5 лютого Міністерство соціально політики підписали Меморандум щодо працевлаштування осіб з інвалідністю з Асоціацією «Інформаційні технології України» та Громадською організацією «Прометеус».

Документ передбачає, що 5 березня стартує навчання осіб з інвалідністю, які за 14 тижнів опанують професію “айтішника” на всесвітньовідомій платформі «Прометеус», а після успішного складання іспитів отримають сертифікат, який дозволить їм влаштуватися на роботу до компаній Асоціації «Інформаційні технології України».

👉Будь яка особа з інвалідністю може зареєструватися на навчання, обравши 2 основних курси і до 3-х додаткових. Серед основних курсів – Курс «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі. Тобто такі знання справді зроблять вас конкурентноспроможними кандидатами на ринку праці.

🔔Реєстрація:
👉 на лендінзі проекту https://education.msp.gov.ua/ або
👉 на платформі Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

 Реєстрація вже почалась!
Долучайтесь!

Чат-бот Гаряча лінія