Зима щедра святами

У народі кажуть, що взимку скільки днів, стільки й свят. Учні 2-Г класу СШ №2 разом з класоводом Тришневською Оленою Осипівною помандрували веселими родинними зимовими святами. Одним із головних зимових свят є день Святого Миколая. Маленькі школярі з нетерпінням чекали його. Другокласники готували вірші і пісні, розмовляли з Оленою Осипівною про свої добрі і погані вчинки, а найголовніше писали листи до Святого Миколая. І ось – цей день. Учні помандрували в резиденцію Святого добродія Миколая. Тремтячі руки, переживання, тривога в душі і незабутні враження панували в маленьких школярів.  Чудові подарунки і зустріч з Миколаєм назавжди залишаться у їхніх серцях.

Ще одним сімейним святом є Новий рік. Це одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Його протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах. Олена Осипівна разом зі своїми вихованцями підготувала незабутнє новорічне свято. Маленькі артисти декламували вірші, танцювали, співали новорічні пісні і колядки, грали в сніжки. Але найбільше розвеселили всіх глядачів кізонька та лікар. Не залишились без сюрпризу і батьки. На них чекала чарівна корзина з побажаннями на Новий рік та солодощами. Віримо в те, що всі побажання збудуться.

Батьки та учні 2-Г класу щиро вдячні класоводу Тришневській О. О. за креатив, збереження традицій та підтримку сімейних цінностей, любов та  щирість і вітають усю шкільну родину з прийдешніми різдвяними святами.

 

Батьки 2-Г класу

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: