Завдяки співфінансуванню мешканців та виділенню коштів з міського бюджету вулицю Спартака у Дрогобичі відремонтовано. ФОТО

У квітні цього року на прохання мешканців вулиці Спартака міський голова Дрогобича провів виїзний прийом громадян. У ході зустрічі мешканці скаржилися на роботу ливневої каналізації, поганий стан дорожнього покриття та роботу громадського транспорту. Тоді міським головою було дано доручення керівництву КП «Дрогобичводоканал» відремонтувати систему ливневої каналізації, керівництву Департаменту міського господарства та КП «Комбінат міського господарства» — провести ямковий ремонт на цій ділянці дороги. До слова, мешканці ініціювали проведення роботи на умовах співфінансування. Наступну зустріч було заплановано на початок липня.

Відтак сьогодні, 10 липня, відбулася друга зустріч міського голови Дрогобича з мешканцями вулиці Спартака. Станом на сьогодні роботу ливневої каналізації відновлено та проведено поточний ремонт: частково вулицю заасфальтовано суцільним шаром асфальту, решту — струменевим методом напилення асфальтною сумішшю за допомогою новопридбаної спецтехніки.

У розмові з мешканцями, які висловлювали міському голові та виконавцям подяку за проведені ремонтні роботи, Тарас Кучма наголосив: «Ми не обіцяємо, ми робимо! А завдяки таким ініціативним мешканцям як ви, незважаючи на всі труднощі, спільно ми зможемо відремонтувати не одну вулицю чи будинок у нашому місті».

Щодо роботи громадського транспорту, то мешканцям роз’яснено причини  збоїв у графіку роботи. Відтак прийнято спільне рішення, що мешканці вулиці Котляревського та прилеглих до неї вуличок визначать оптимальні години для декількох рейсів на день і подадуть пропозиції до міської ради. Після цього буде прийнято рішення про курсування громадського транспорту цією вулицею. Окрім цього, допоки буде вирішуватися питання з графіком роботи громадського транспорту, Тарас Кучма доручив відповідним структурним підрозділам визначити місце та облаштувати зупинку громадського транспорту на вулиці Котляревського.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні