Запрошуємо відвідати перший офіційний мобільний додаток Дрогобича: Всі події міста — у твоєму смартфоні

Від недавна у Дрогобичі функціонує двомовний (українською та англійською) мобільний додаток — Дрогобич-Smart City. Додаток містить інформацію як туристичного спрямування, так і повідомлення, які корисні для мешканців міста.
Мобільний додаток вдалося реалізувати завдяки проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду-3” та Дрогобицької міської ради.

За словами радника міського голови з інформаційних та комунікаційних систем Станіслава Гайдера, мобільний додаток «Дрогобич-Smart City» орієнтований на туристів та жителів міста, які перебувають у нашому місті і користуються смартфонами та планшетами. Також Станіслав Гайдер зазначає, що реалізація такого важливого атрибуту сучасного міста, як мобільний додаток, була б неможливою без підтримки міського голови Дрогобича Тараса Кучми та депутатського корпусу міської ради.

Мобільний додаток містить загальну інформацію про місто Дрогобич, телефони першої необхідності, інформацію про події та новини, заклади відпочинку, а також заклади розміщення (готелі) та харчування.

Окрім того, за допомогою мобільного додатку можна дізнатись про три різноманітні туристичні маршрути містом. Додаток пропонує інформацію про відстань, час і точки маршруту, адреси пам’яток архітектури та фотогалерею.

Також мобільний додаток дозволяє записатися на екскурсію містом у Туристично-інформаційному центрі Дрогобича та на прийом до посадовця, скористатися електронними сервісами та надіслати електронне звернення.

Важливою функцією мобільного додатку є надсилання SMS повідомлень усім користувачам щодо важливих новин у місті: відключення водо- та газо- постачання, цікаві події, на які варто потрапити, та інші повідомлення.

Завантажити перший офіційний додаток нашого міста “Дрогобич – Smart City” можна в офіційних онлайн-магазинах Appstore (для ISO) та GooglePlay (для Android) абсолютно БЕЗКОШТОВНО.
Презентація мобільного додатку для громадськості та представників ЗМІ відбудеться згодом.

Посилання на додаток (українська версія) в – Appstore / Google Market

Посилання на додаток (англійська версія) в – Appstore / Google Market

 

Читайте також: