Введення в експлуатацію новооблаштованого ліфта у будинку №105 по вулиці Стрийській обговорять завтра на зустрічі з мешканцями

У п’ятницю, 11 серпня, відбудеться зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми, депутата міської ради Ірини Дзюрах та керівників відповідних структурних підрозділів Дрогобицької міської ради з мешканцями будинку №105 по вулиці Стрийській. В ході зустрічі заплановано обговорити усі моменти введення в експлуатацію новооблаштованого ліфта, а також інші проблеми, на які нарікали мешканці будинку.

Нагадаємо, 22 липня 2016 року відбувся виїзний прийом міського голови Дрогобича, в ході якого мешканцями будинку №105 було озвучено низку проблем, які потребували негайного вирішення: затоплене підвальне приміщення через зношеність каналізаційних мереж, застарілість внутрішньої будинкової електромережі та розподільного щита, несправність ліфта. Оскільки будинок №105 є дев’ятиповерховим, то найбільшу проблему мешканці вбачали у несправності ліфта. Відтак 7 листопада на черговому пленарному засіданні сесії, під час перерозподілу бюджетних коштів, депутати проголосували за виділення близько 300 тис гривень на відновлення ліфта.

Як повідомила депутат Ірина Дзюрах, станом на 10 серпня, окрім відновленого ліфта, частково вирішено проблеми з енергопостачання та затоплення підвалу. Завтра в ході зустрічі буде детально обговорено подальші кроки щодо остаточного вирішення вищеперелічених проблем.

Читайте також: