Воїнів УПА та учасників АТО привітали з прийдешнім святом Дня захисника України. ФОТО

У четвер, 12 жовтня, у Центральній бібліотеці імені В`ячеслава Чорновола відбувся урочистий захід з нагоди Дня захисника України, яке відзначатимуть 14 жовтня, для воїнів УПА, учасників антитерористичної операції та всіх захисників Української землі.

Привітав Героїв Української Держави з прийдешнім святом міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

«Я не хочу, щоб у нашій державі були ветерани війни тому, що якщо є ветерани, то це означає, що була війна. А війна — це мільйони невинних смертей. Тому я бажаю кожному з нас, щоб війна раз і назавжди припинилась як і у нашій державі, так і у наших серцях. Нехай Матір Божа, у Покрови якої відзначаємо найвеличніше свято нашої держави, під своїм покровом оберігає кожного, хто захищав чи захищає нашу землю він окупантів. І нехай цей оберіг проявляється і через вшанування вашого подвигу владою та громадою нашого міста та країни», — звернувся до присутніх Тарас Кучма.

Відтак міський очільник запросив усіх до спільної молитви за душі загиблих воїнів, які загинули у боротьбі за волю України.

Опісля міський Тарас Кучма нагородив грамотами міського голови станичого Дрогобицької міської Станиці Львівського Крайового Братства ОУН-УПА ім. генерала Романа Шухевича Тараса Куликовця, члена Дрогобицької міської Станиці Львівського Крайового Братства ОУН-УПА ім. генерала Романа Шухевича Тараса Пащака, члена Дрогобицької міської Станиці Львівського Крайового Братства ОУН-УПА ім. генерала Романа Шухевича Михайла Лисого.

А також Тарас Кучма вручив матеріальні допомоги воїнам УПА, , членам Дрогобицької міської Станиці Львівського Крайового Братства ОУН-УПА ім. ген. Романа Шухевича, учасникам антитерористичної операції та матерям загиблих учасників АТО.

Вірш-вітання для сучасних Героїв зачитала членкиня ОУН-УПА, опікунка сестер Степана Бандери, почесна громадянка Дрогобича Анна Рудник.

Для присутніх у залі Героїв з музичними привітаннями виступили студенти та учні музичних закладів міста. А відтак усіх учасників заходу запросили оглянути тематичну книжкову виставку та кімнату-музей імені В`ячеслава Чорновола.

        

Читайте також: