Від тепер кожен дрогобичанин має можливість бачити, як витрачаються його податки та кошти з міського бюджету

Згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» з 1 серпня 2016 року всі публічні закупівлі обов’язково мають відбуватися через систему ProZorro, яка передбачає  тендерний процес в електронних публічних та державних закупівлях в Україні.

Офіційний слоган ProZorro — «Всі бачать все».

Після закінчення тендеру в електронній системі можна побачити всю інформацію стосовно поданих пропозицій всіх учасників, рішень тендерної комісії, всі кваліфікаційні документи, тощо. Ця інформація доступна через зручний модуль аналітики для широкого загалу.

Модуль аналітики в режимі онлайн відображає усі закупівлі, що проводяться через електронну систему ProZorro. Проте цей модуль до недавна не працював на рівні установ на зразок міських рад. Але тепер такий механізм впроваджено. Відтак у місті Дрогобич, яке увійшло в ТОП-10 найпрозоріших міст України, вже від тепер функціонує модуль аналітики системи ProZorro. У цьому модулі розміщено всю інформацію по тендерних закупівлях, яка відбувається саме у Дрогобичі.

Переглянути аналітику закупівель у Дрогобичі можна за посиланням: http://drohobych-rada.gov.ua/dovidka3/elektronni-zakupivli/

Читайте також: