Василь Качмар: У Дрогобичі у підприємців, які здійснюють продаж алкогольних напоїв та тютюну неповнолітнім, вилучатимуть ліцензію. ФОТО


У понеділок, 2 липня, у Дрогобицькій міській раді під головуванням заступника міського голови Василя Качмара відбулася нарада щодо запобігання продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам за участі представників прокуратури, поліції, керівників відділів освіти, служби у справах дітей та економіки ДМР.

На початку наради заступник міського голови Василь Качмар повідомив, що станом на сьогоднішній день динаміка дитячого алкоголізму в Україні, на жаль, зростає.

«Така ситуація виникає за рахунок того, що продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім є доволі неконтрольованим. Якщо у великих торгових закладах, на зразок супермаркетів, вимагають документального підтвердження досягнення 18-річного віку, то в малих торгових закладах цим нехтують», — зазначив посадовець.

Як роз`яснив начальник відділу-служби у справах дітей ДМР Ігор Яким, згідно зі щоквартальним розпорядженням міського голови, у Дрогобичі спільно з поліцією щомісячно проводяться рейди щодо виявлення бездоглядних дітей, а також виявлення факту продажу алко-тютюнових виробів неповнолітнім. А також додав, що вже за фактом фіксації незаконного продажу складається протокол, який скеровується на адмінкомісію, а відтак до Дрогобицької ОДПІ.

За підсумками наради було вирішено, що вже з сьогоднішнього дня комісія проводитиме рейди щодо продажу алкогольних та тютюнових виробів двічі на місяць, а також, окрім магазинів, проводитимуть рейди і у харчових та розважальних закладах міста у вечірній час.

Також заступник міського голови Василь Качмар доручив керівнику КП «Муніципальна варта Дрогобича» Володимиру Крілю залучити до роз`яснювальої роботи щодо заборони продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім службовців Муніципальної варти.

«Ми всі розуміємо наскільки згубним є вплив алкоголю та тютюнових виробів на дитячий та юнацький організм. Саме це і слугує причиною виникнення дитячої злочинності, що в подальшому призводить до згубних наслідків не лише для самої дитини, а й оточуючих. Тому зараз ми повинні серйозно взятись до вирішення цієї проблеми та повністю запобігти можливості виникнення таких випадків. Ми беремо на особистий контроль виконання кожного протоколу, який буде складений поліцейськими у разі фіксації продажу алкоголю неповнолітнім, з метою притягнення підприємців до відповідальності — вилучення ліцензії на продаж алкогольних чи тютюнових виробів або накладення штрафу», — резюмував заступник міського голови Дрогобича.

На завершення наради Василь Качмар подякував представникам місцевої прокуратури та відділу поліції Дрогобича за участь у нараді та протидії продажу алко-тютюнових виробів дітям у місті.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні