Увага! Оголошується прийом заявок від ОСББ на участь у Проекті ЄС/ПРООН у 2017 році

У рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), який фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується ПРООН, оголошується прийом заявок на участь у Проекті у 2017 році. До участі запрошуються всі ініціативні ОСББ міста.

Основні види робіт – капітальні ремонти будинків ОСББ (термоенергозбереження).

Умови співфінансування:
• ПРООН – 50%,
• МІСТО + ОСББ – 50%

Заявки від ОСББ приймаються до 02.03.2017 року за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок,1, каб. 29

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:
– Заявка на участь;
– Фото
– Копія свідоцтва/ витягу з реєстру про Державну реєстрацію ОСББ;
– Копія Статуту ОСББ;
– Копія Протоколу загальних зборів ОСББ з рішеннями по таких питаннях:
1. Про затвердження пріоритетності завдань ОСББ;
2. Про обрання членів функціональної групи, яка вивчить можливості та підготує необхідну інформацію для розгляду загальними зборами способу виконання пріоритетного завдання силами ОСББ.
– Копія дефектного акту, проектно-кошторисної документації, за наявності.

За більш детальною інформацією звертатися до Інститут міста Дрогобича за тел.: 41-07-46 та у відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, каб. № 29.

Контактна особа Уляна Кметик, тел. 2-25-45.

Бланк заявки