Усе для пошуку роботи на літо

Добірка матеріалів для студентів: резюме, мотиваційні листи і пошук вакансій

Робота влітку не лише допомагає не нудьгувати, а ще й збагачує університетські знання корисними практичними навичками й дозволяє підзаробити грошенят. Прагнеш знайти місце для професійного розвитку? Тобі сюди!

Складаємо резюме

Резюме – перше, на що звертають увагу роботодавці, тому до його складання слід підійти з усією відповідальністю. Які онлайн-сервіси варто використовувати, пишучи резюме? Який шрифт краще підібрати? Як написати ідеальне CV, щоб закордонна компанія просто мріяла бачити тебе у своїх стінах? Відповіді на всі ці запитання ти знайдеш у цих статтях:

workspace

Ділимося своєю мотивацією

Якщо ти досі вважаєш, що мотиваційний лист – зайва трата дорогоцінного часу, варто переглянути свої погляди. Для роботодавців гарний мотиваційний лист відіграє не менш важливу роль, ніж якісне резюме. Прояви свою креативність і доведи керівникам HR-відділів, що ти саме та людина, яку вони шукали за весь час існування їхньої компанії. А ось матеріали, які тобі в цьому допоможуть:

Використовуємо соціальні мережі

Роботодавці звертають увагу на сторінки своїх робітників у соціальних мережах. Тому, перед тим як іти на співбесіду, переконайся, що твій профайл не містить жодних матеріалів, які можуть зіграти не на твою користь. І створи вже нарешті сторінку в LinkedIn! Цим ресурсом користуються всі HR.

workspace2Корисні статті:

Шукаємо вакансії

Час переходити до основної справи, заради якої ми й підготували цю добірку: починай пошук роботи. Радо ділимося порадами й ресурсами, які допоможуть її знайти:

Протягом чотирьох років ми збирали ці корисні джерела інформації, щоб одного дня поділитися ними з тобою. Цей день нарешті настав. Скористайся такою нагодою і розпочни свою професійну кар’єру просто зараз. А ми будемо тобою пишатися.

http://studway.com.ua/use-dlya-poshuku-roboti/

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні