УПСЗН: Грошова компенсація для придбання житла сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідам I-II групи

Урядовою постановою від 19 жовтня 2016 року № 719 затверджено механізм, що дозволяє сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідам I-II групи самостійно здійснити вибір та придбати житло за рахунок грошової компенсації. На думку урядовців, цей механізм значно поліпшить процедуру забезпечення житлом, оскільки люди мають змогу впливати на процес вибору та придбання прийнятного для них житла.

Нагадаємо, що до прийняття згаданої постанови діяла принципово інша схема: на ці цілі надавалися субвенції з державного бюджету місцевим органам влади, а ті в свою чергу купували житло та передавали його зазначеній категорії громадян.

Відтепер діятиме нові критерії та нормативи.

Натисніть на посилання https://goo.gl/1tRJQW, щоб схематично ознайомитися з Порядком.

Отримати детальну інформацію можна в управлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресою: пл.Ринок, 1, каб. №10.

Графік роботи управління: щодня з 8:00 до 17:00, у п’ятницю – з 8:00 до 15:45. Вихідні дні: субота, неділя.
Телефон для довідок: 410614.

Управління праці та соціального захисту населення
Дрогобицької міської ради

Читайте також: