У середу у Дрогобичі звучатимуть сирени під час навчального оповіщення: містян запрошують взяти участь в опитуванні

У середу, 16 травня, впродовж 5 хвилин — з 14.45 до 14.50 год. проводитимуть навчальне оповіщення населення міста Дрогобич за сигналами цивільного захисту з увімкненням електричних сирен та передачі інформації через засоби телебачення та радіомовлення.

Мета увімкнення засобів оповіщення — навчальна, тому практичні заходи відпрацьовуватися не будуть, тож мешканців просять зберігати спокій. Також для визначення рівня озвучення проводитимуть електронне опитування мешканців.

Як повідомляє відділ надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ДМР, звучання електричних сирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім». «Почувши сигнал, негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на хвилю «Львівського радіо» на частоті 103,3 МГц в ФМ-діапазоні, а телеприймачі переключить на ефірні канали «Першого національного» Національної суспільної телекомпанії України, ТРК Львів — Суспільне мовлення (12-й телевізійний канал), або телеканал «Телекомпанії «Львів-ТБ» «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» (57-й телевізійний канал) та прослухайте повідомлення департаменту з питань цивільного захисту», — зазначають в управлінні.

Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міста Дрогобич буде проводитись електронне опитування населення: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування https://goo.gl/forms/c5kMyC0LtBb3fdn53 та відповісти на декілька нескладних запитань. Опитування буде проводитись з 15.00 16 травня до 24.00 год. 20 травня. На підставі проведеного опитування, будуть проводити роботи з удосконалення системи оповіщення та покращення якості оповіщення.

Відділ НС та ЦЗН ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні