У перший день зими міський очільник разом з дітворою перерізали стрічку на відкритті дитячого майданчика у СШ №2. ФОТО

У п’ятницю, 1 грудня, на території Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 урочисто відкрили дитячий майданчик.

Участь у відкритті майданчика взяли міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступник міського голови Василь Качмар, керівник відділу освіти Петро Сушко, отець Ігор Цмоканич, директор школи Лариса Панькевич, педагогічний колектив та учні школи.

Урочисте відкриття розпочали молитвою та освяченням майданчика, які провів отець Ігор Цмоканич. Звертаючись до молоді, отець Ігор наголосив на важливості проведення вільного часу на спортивному майданчику, аніж вдома за смартфоном. Відтак закликав більше часу проводити з користю.
Міський очільник Тарас Кучма, звертаючись до дітлахів, зазначив, що цей майданчик — початок облаштування території. Також міський голова закликав дітей дбайливо проводити час на майданчику і любите своє місто.


«Ми, як влада міста, зі свого боку докладаємо усіх зусиль для того, щоб ви — діти, мали гідні умови для навчання та дозвілля», — зазначив Тарас Кучма.

На завершення Директор школи Лариса Панькевич подякувала усім, хто долучився до облаштування майданчика.

Відтак міський очільник Тарас Кучма разом з малечою перерізали стрічку, опісля чого дітвора юрбою ринула на майданчик.

Зазначимо, будівництво дитячого майданчика відбулося в межах конкурсу мікропроектів – 2017 за сприяння Львівської обласної ради, Дрогобицької міської ради, ФОП Кузик В.І. та ініціативної групи СШ №2.
Загалом на облаштування майданчике було передбачено суму коштів (всього): 101 904 грн
– Обласний бюджет: 65 000 грн
– Місцевий бюджет: 36 904 грн

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: