У КП «КМГ» провели перевірку фінансово-господарської діяльності: У міській раді чекають пропозицій від керівництва підприємства з урахуванням всіх зауважень та недоліків

У п’ятницю, 3 серпня, у Дрогобицькій міській раді відбулася нарада за участі міського голови Дрогобича Тараса Кучми, представників Департаменту міського господарства та КП «Комбінат міського господарства» і членів комісії з проведення фінансово-господарської діяльності та ефективності використання коштів КП «Комбінат міського господарства».

Зазначимо, 18 липня 2018 року міським головою Дрогобича видано розпорядження «Про проведення перевірки фінансово-господарської діяльності та використання коштів КП «Комбінат міського господарства», відповідно до якого з 18 по 27 липня 2018 року комісія проводила перевірку на КП «КМГ».

У ході наради представникам КП «КМГ» було надано інформацію та зазначено основні недоліки, відповідно до актів, складених комісією.

На підставі цих актів КП «КМГ» повинне подати пропозиції керівництву міста щодо подальшого врегулювання недоліків.

Зі свого боку міський голова Дрогобича Тарас Кучма прокоментував результати перевірки:

«Комунальне підприємство «Комбінат міського господарства» не є приватним підприємством. Щорічне накопичення боргів та дофінансування з бюджету підприємства, яке мало б заробляти кошти, є абсолютно неприпустимим. В стислі строки чекаю від керівництва КП «КМГ» аналізу актів комісії та пропозицій щодо подальшої діяльності з врахуванням усіх зауважень та виявлених недоліків».

Окрім цього, Тарас Кучма наголосив керівництву КП «КМГ», що фінансові проблеми у КП «КМГ» можуть бути лише в секторі громадських перевезень, зважаючи на значну кількість наданих соціальних послуг, які діють у місті. Про найменшу рентабельність громадського транспорту, який перебуває у комунальній власності, за словами міського очільника, також свідчить й світова практика. Щодо решти структурних підрозділів КП «КМГ», то міський очільник зробив низку зауважень щодо їх діяльності та економічних показників.Наступним етапом, за словами міського голови, буде прийняття рішень на підставі актів комісії та пропозицій КП «КМГ».

Зацікавленість статтею
[Всього: 3 Середня оцінка: 3.3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні