У КП «Дрогобичводоканал» урочисто відкрили музейну експозицію, присвячену історії водопостачання міста. ФОТО

У середу, 10 травня, у приміщенні КП «Дрогобичводоканал» відбувся урочистий захід з нагоди відкриття музейного експозиції, присвяченої історії водопостачання у місті Дрогобичі. На заході були присутні чимало поважних науковців та гостей, зокрема з Республіки Польща. Серед науковців, які долучилися до дослідження історичних фактів про заснування першого водопроводу у Дрогобичі та виступили з науковими доповідями, на захід завітали декан історичного факультету ДДПУ імені Івана Франка, професор Леонід Тимошенко, директор КП «Туристично-інформаційний центр м. Дрогобич», здобувач Ігор Чава. Також до святкувань долучилися міський голова Дрогобича Тарас Кучма, перший заступник міського голови Ігор Герман, секретар міської ради Олег Хрущ, отці Іван Паньків та Іван Гнатів, керівники комунальних підприємств міста Іван Лепкий, Андрій Янів, Олег Майданюк, Ігор Хом’як та представники мас-медіа.

Розпочався урочистий захід з чину благословення отця Івана Гнатіва.

З привітальним словом виступив міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який подякував колективу та вручив керівнику КП «Дрогобичводоканал» Роману Шагалі грамоту за вагомий особистий внесок у розвиток підприємства, дослідження його історії та ефективний менеджмент.

«Спільно з керівництвом КП «Дрогобичводоканал» було докладено всіх зусиль задля того, щоб вберегти підприємство від приватизації, на відміну результатів в інших містах, адже на сьогоднішній день вода у місті відповідає всім європейським нормам, чого не можна було б гарантувати при приватизації даного підприємства.», — наголосив Тарас Кучма.

Своєю чергою Роман Шагала подякував та вручив пам’ятні подяки всім, хто долучився до проведення цього заходу та вклав чималий внесок у дослідження історії водопостачання міста.

Також у ході заходу Роман Шагала презентував новий логотип підприємства та історичний буклет, у якому систематизовано інформацію щодо історії водопроводу у місті, в українській та англомовній версіях.

Кульмінацією заходу стало урочисте відкриття музейної експозиції, присвяченої історії водопостачання.

Читайте також: