У Дрогобицькій Ратуші відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

У середу, 8 серпня, відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Дрогобицької міської ради.

Участь у роботі засідання взяли представники відділів Дрогобицької міської ради, Головного управління Держпраці у Львівській області, Дрогобицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області , Дрогобицької філії ЛОЦЗ та ДФС у Львівській області .

На засідання було запрошено підприємства і установи, які згідно даних головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області нарахували заробітну плату працівникам у розмірі менше мінімальної, здійснили доплату до мінімального страхового внеску за даними звітності за квітень 2018 року.

Метою засідання було інформування керівників та головних бухгалтерів підприємств та установ щодо дотримання ними вимог чинного законодавства в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час.

Крім того, в ході засідання було зазначено, що доплата до мінімального розміру єдиного соціального внеску, здійснена роботодавцем, надає право зараховувати до страхового стажу лише той місяць, за який здійснено доплату, як повний. При цьому заробітна плата в цьому місяці при розрахунку пенсії та інших соціальних виплат враховується лише та яка нарахована по факту.

За результатами засідання роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів щодо забезпечення дотримання мінімальних гарантій оплати праці та ефективного використання бюджетних коштів.

Сектор з питань праці ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 4]
Рекомендуємо також прочитати: