У Дрогобицькій міській раді відбувся земельний аукціон. ФОТО. ВІДЕО

Кучма

На цьому тижні у Мармуровій залі Дрогобицької Ратуші відбулися земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки терміном на 5 років.

Організатор земельних торгів: Дрогобицька міська рада.

Виконавець земельних торгів: ПП «Фірма «СОМГІЗ», 79012, м.Львів, вул.Сахарова,46.

На аукціон було виставлено один лот, який був придбаний приватною особою.

Лот: Право оренди терміном на 5 років земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що розташована за адресою: Львівська область, м. Дрогобич, вул. Солоний Ставок, площа — 0,2449 га; вид використання земельної ділянки — для будівництва нежитлової будівлі комерційного призначення.

Стартовий розмір річної орендної плати становив –  129 291грн. 04коп. (Сто двадцять дев`ять тисяч двісті дев’яносто одна грн.04коп.) без ПДВ.

Ціна продажу лота склала — 201 048грн. 10коп. (Двісті одна тисяча сорок вісім грн.10коп.) без ПДВ річної орендної плати.

«Сьогодні ми на практиці вкотре переконалися, що при продажі земельних ділянок чи то у власність, чи то на право оренди, нам потрібно завжди послуговуватися земельними аукціонами. Адже за дванадцять хвилин нам вдалося залучити до міського бюджету на 70 тис. грн. в рік більше, аніж у випадку, якби ми без земельних торгів здавали б в оренду землю громади міста і ціна була б фактично мізерною.», — зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Читайте також: