У Дрогобицькій міській раді підбили підсумки кампанії літнього оздоровлення дітей пільгових категорій у 2017 році. ФОТО

У середу, 30 серпня, у Світлиці Дрогобицької Ратуші відбулася підсумкова нарада щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій у літніх таборах.

Проведення наради відбулося за ініціативи та головування заступника міського голови Василя Качмара.

У ході наради начальник відділу молодіжної політики, сім`ї та спорту Дрогобицької міської ради Олександра Пашко повідомила, що впродовж літа 2017 року скеровано на відпочинок 225 дітей пільгових категорій, з них 74 особи за кошти міського бюджету та 181 особа за кошти обласного та державного бюджетів. До цього числа входять і вихованці дитячого будинку «Оранта».

Відтак діти з Дрогобича оздоровлювалися у таборах на території Львівської області: оздоровчо-лікувальний комплекс «Ровесник», дитячих закладах санаторного типу «Світанок» та «Зелений гай», дитячих оздоровчих таборах «Дружба» та «Нафтуся Прикарпаття»; на узбережжі Чорного моря — оздоровчо-спортивному таборі «Лісотехнік», дитячому закладі санаторного типу «Дельфін», дитячому оздоровчому таборі «АІСТ» та «Прибережний».

В ході наради також було озвучено основні зауваження, які виникали у процесі підготовки та оздоровлення дітей. У більшості випадків недоліки було усунуто одразу. Найбільш проблемним цього року виявився ДТСТ «Зелений гай», де було чимало зауважень до умов перебування дітей.

Також Олександра Пашко зауважила, що певна кількість дітей не змогли відвідати табори відпочинку через неможливість сплати батьками вартості проїзду (квитки в обидві сторони). З цієї причини близько 30% дітей пільгових категорій не були залучені до таборів відпочинку.

Своєю чергою заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар доручив відділу молодіжної політики, сім`ї, молоді та спорту збільшити пропозиції з фінансування міського бюджету для того, щоб охопити оздоровленням 100% дітей пільгових категорій.

Також Василь Качмар запропонував напрацювати завдання-зауваження для керівників оздоровчих закладів на наступний рік, з метою попередження повторення негативних випадків. Кожен заклад також повинен напрацювати загальний список вимог, після чого буде сформовано загальні рекомендації щодо оздоровлення дітей у наступному році.

На завершення наради Василь Качмар подякував керівникам та представникам оздоровчих закладів, відповідним відділам міської ради та всім, хто долучився до оздоровлення дітей пільгових категорій з міста Дрогобича.

Читайте також: