У Дрогобицькій міській лікарні №1 встановлять сучасний апарат для діагностики та лікування захворювань судин. ФОТО

У КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» встановлять сучасний апарат для діагностики та лікування захворювань судин — ангіограф.

Ангіограф — сучасний прилад, призначений для профілактики та лікування серцево-судинних та інших захворювань, який методом рентгенологічного дослідження дозволяє визначити місце і ступінь патології – негативних змін судин. Це унікальна рентген-система, яка дозволяє лікарям оперативно діагностувати і ліквідувати будь-яку патологію в судинах і тканинах.

Відділення інтервенційного втручання при гострому інфаркті міокарда, на базі якого встановлять ангіограф, буде створений в структурі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

З цього приводу у понеділок, 14 травня, відбувся візит міського голови Дрогобича Тараса Кучми, заступника міського голови Василя Качмара та начальника відділу охорони здоров`я ДМР Володимира Чуби до Дрогобицької міської лікарні №1.

Під час візиту керівництво міста спільно з фахівцями та головним лікарем Дрогобицької міської лікарні №1 Володимиром Бігуняком обговорили план розміщення та облаштування відділення під встановлення ангіографа, можливості навчання та стажування фахівців.

Окрім цього, міський голова Тарас Кучма наголосив на тому, що завдяки співпраці Дрогобича з іноземними державами у сфері охорони здоров`я, зокрема Австрією, Сполученими Штатами Америки, фахівці віділення інтервенційного втручання при гострому інфаркті міокарда міської лікарні пройдуть безкоштовне стажування за кордоном.

За словами посадовців, придбання апарату для Дрогобицької міської лікарні №1 відбудеться у межах програми Міністерства охорони здоров`я України за кошти державного бюджету. Однак, враховуючи політику зосередження медицини на рівні області, для відбору саме Дрогобича з метою встановлення апарату керівницву міста доводиться докладати чимало зусиль.

Приблизна вартість апарату становить близько 25 мільйони гривень.

Кошти для ремонту та облаштування приміщень під створення відділення будуть виділені з міського бюджету.

Фото з мережі Інтернет

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 1]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні