У Дрогобичі затвердили пріоритетні напрямки проектів Громадського бюджету на 2019 рік

11 Жовтня 0:00

У понеділок, 8 жовтня, під час чергового засідання сесії Дрогобицької міської ради затвердили пріоритетні напрямки проектів, які у 2019 році реалізуватимуться за кошти Громадського бюджету.

Пріоритетними напрямками Громадського бюджету у 2019 році визначено: – розвиток міських громадських просторів; – розвиток велоінфраструктури; – розвиток інноваційної транспортної інфраструктури (крім ремонту тротуарів та доріг); – створення інноваційних об’єктів у міському просторі; – створення спортивних майданчиків; – створення дитячих майданчиків.

Нагадаємо, що у Дрогобичі функціонує програма, яка дозволяє жителям міста самостійно реалізовувати необхідні їм проекти за кошти Громадського бюджету.

Цьогоріч обсяг Громадського бюджету становив 500 тисяч гривень. А вже на 2019 рік, як зазначає радник міського голови Дрогобича Олег Дукас, на засідання комісії міської ради, а відтак і на засідання сесії Дрогобицької міської ради планується винести рішення про збільшення суми Громадського бюджету у 2019 році до 1 мільйона гривень, які заплановано виділити з міського бюджету.

Проекти, відповідно до Положення про громадський бюджет м. Дрогобича, які можуть подавати мешканці міста, обирати та реалізовувати, поділяються на локальні та загальноміські. Локальні проекти — це проекти, які реалізовуватимуться в окремих мікрорайонах, а загальноміські — здебільшого у центральній частині міста.

До слова, за результатами голосування у 2018 році перемогу отримали 4 проекти Громадського бюджету Дрогобича на загальну суму 500 тис. грн.

Серед загальноміських проектів, які набрали найбільшу кількість голосів, визначено: – Встановлення велопарковок та лавок перед корпусами ДДПУ ім. І. Франка; – Створення комфортного міського простору шляхом реконструкції скверу біля музичного коледжу ім. В. Барвінського, вул. Бориславська — вул. Музична.

Серед локальних проектів: – Капітальний ремонт внутріквартальної дороги житлового будинку 81/2 по вул. М. Грушевського м. Дрогобича; – Капітальний ремонт тротуарної дороги житлового будинку 44 по вул. Володимира Великого м. Дрогобич.

Чат-бот Гаряча лінія