У Дрогобичі відзначили Міжнародний день захисту дітей. ФОТО

Традиційно щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої радості та надії на майбутнє.
1 червня у Дрогобичі за ініціативи заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань Василя Качмара організовано та проведено захід, присвячений Міжнародному Дню захисту прав дітей.

Це чудове дитяче свято проведено відділом – службою у справах дітей ДМР за активною та за безпосередньої участі викладачів Дрогобицької дитячої художньої школи, представників станиці Дрогобич «Пласту» – НСОУ, волонтерів ЗОШ № 15, ЗОШ № 16, адміністрації КП «Дрогобицький Ринок, громадських активістів – Юрія Тудрія та інших для вихованців дитячого будинку «Оранта» і дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Діти мали можливість проявити свої художні таланти у парках та мальовничих куточках Дрогобича. Найменші учасники свята малювали крейдою на асфальті. А згодом найменші дітлахи мали змогу покататися на дитячих електромобілях на площі Тараса Шевченка. За допомогою викладачів Дрогобицької дитячої художньої школи діти отримали майстер – класи на мольбертах. Діти натхненно працювали над своїми роботами. У дитячих малюнках вбачається краса рідного Дрогобича, любов до Батьківщини та бажання миру і добра для рідної України. Діти були надзвичайно щасливі, працюючи під фаховим керівництвом викладачів Дрогобицької дитячої художньої школи.

Підсумком цього чудового свята стала узагальнена виставка дитячих робіт. На завершення свята всі діти разом з викладачами та іншими учасниками зробили спільну фотографію на фоні пам’ятника Юрію Дрогобичу.

Усі діти та учасники цього прекрасного свята отримали надзвичайне задоволення та море позитиву, яке запам’ятається назавжди.

Відділ-служба у справах дітей ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні