У Дрогобичі розпочинають заходи з благоустрою міста

12 Березня 0:00

У зв’язку з настанням весняного періоду комунальним службам доручено провести заходи з благоустрою міста. З відповідним дорученням до керівництва департаменту міського господарства та КП «Комбінат міського господарства» звернувся міський голова Дрогобича Тарас Кучма під час щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів та державних установ міста.

Як зазначив міський голова, впродовж місяця комунальники зобов’язані привести місто після зими до належного стану. В тому числі інспектору з благоустрою та керівнику КП «КМГ» доручено провести обстеження території міста щодо дерев та зрізаних гілок та скерувати відповідні листи до служб чи установ, які зобов’язані провести кронування та прибирання гілок.

Своєю чергою керівник КП «КМГ» Андрій Янів доповів, що роботи з прибирання гілок, повалених під час снігопадів, які залишилися після зими, у ці дні приберуть.

Також Тарас Кучма доручив комунальникам провести підсипку вибоїн, які утворилися на дорогах міста. За словами міського голови, це тимчасовий захід до моменту проведення асфальтування доріг у місті, яке розпочнуть з настанням відповідних погодних умов.

На завершення обговорення цього питання до керівників відділу освіти та відділу охорони здоров’я звернувся заступник міського голови Василь Качмар, доручивши організувати заходи з благоустрою територій освітніх та медичних закладів міста.

Чат-бот Гаряча лінія