У Дрогобичі розпочалися святкування 75-річчя від дня заснування 15-го реактивного артилерійського полку. ФОТО

6 серпня 75-річницю від дати створення відзначає 15-ий гвардійський реактивний артилерійський Київський полк, який дислокується в Дрогобичі. Напередодні цієї дати, 3 серпня, у військовій частині А-1108 відбулося урочисте святкування 75-річного ювілею від дня заснування.

Привітати воїнів-артилеристів зі знаменною датою прибули високоповажні гості.

Цього дня військові отримали Боже благословення та почули слова подяки від єпископа Дрогобицько-Самбірський єпархії УПЦ КП Якова та капелана о. Івана Гнатіва.

Від імені Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета владика Яків вручив т.в.о. командира військової частини А-1108 Юрію Тищенку особисту грамоту-відзнаку.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма привітав своїх побратимів-військовослужбовців зі святом та нагородив грамотами міського голови за честь, мужність, військову доблесть та незламний бойовий дух.

Також міський очільник зазначив, що вчора, 2 серпня, для привітання та відзначення цінними подарунками військовослужбовців 15-го гвардійського реактивного артилерійського Київського полку, які проходять службу у зоні проведення АТО, з Дрогобича вирушила офіційна делегація, в складі якої перебувають заступник міського голови Василь Качмар та керівник прес-служби Зеновій Квасній.

«Сьогодні ви, дорогі побратими, гідно продовжуєте нести військовий обов’язок, вірно захищаєте незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Я, як ніхто інший, розумію величину вашого подвигу, вашої сміливісті та духовної сили. Цінують це і наші дрогобичани, які всіма силами допомагають нашим військовим у зоні проведення АТО. Висловлю вам слова глибокої вдячності за патріотизм, героїзм і мужність, виявлені у грізні часи. Лише спільними зусиллями ми поборемо ворога, виженемо окупанта з наших земель та наведемо лад в Україні», — звернувся до військових Тарас Кучма.

Прозвучали вітання і від заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника, керівника апарату РДА Руслана Щерби, керівника апарату районної ради Михайла Гука, керуючою справами Трускавецької міської ради Олени Петранич, першого командира військової частини за часів Незалежності України Валерія Шейка та інших.

Завершились урочисте святкування музичним концертом львівського дуету «Любисток».

Фото Сергій МАТІЙКО

Читайте також: