У Дрогобичі проводять завершальний етап робіт до відкриття Скверу Небесної Сотні. ФОТО

Як уже неодноразово повідомлялось в інтернет-джерелах та друкованих видання, у Дрогобичі по вул. Пилипа Орлика відкриють Сквер Небесної Сотні. Наразі на території Скверу триває завершальний етап робіт з облаштування газону, монтажу освітлення та системи зрошення. Урочисте відкриття Скверу Небесної Сотні відбудеться в першій декаді червня із залученням родичів загиблих Героїв Небесної Сотні, військових та громади міста.

Також варто зазначити, що не зважаючи на урочистість очікуваного відкриття Скверу, ця подія є трагічною і небажаною в житті українського народу, який протягом всього часу свого існування виборює незалежність, втрачаючи на війні сотні, тисячі та мільйони своїх співвітчизників.

Проте, напевно ще не кожен житель нашого міста та навколишніх сіл усвідомив всю серйозність та трагічність ситуації. Протягом останніх двох місяців в ще не до кінця облаштованому Сквері Небесної Сотні вже двічі траплялися випадки злодійства: перший раз викрали свіжопосаджені саджанці туї, а вдруге — з газонів викрали кущі чорнобривців.

Окрім цього, нагадуємо, що на одній із оперативних нарад міський голова Дрогобича Тарас Кучма зазначив, що територію біля Скверу Небесної Сотні планується суттєво окультурити, а саме: спорудити дитячий майданчик європейського типу, облаштувати дорогу до прилеглого двору та автомобільну стоянку.

dav

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні