У Дрогобичі продовжують ремонтні роботи на вулицях міста. ФОТО


У понеділок, 9 липня, під час щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив керівництву Департаменту міського господарства систематично інформувати мешканців міста про стан виконання ремонтних робіт на дорогах Дрогобича.

Як повідомили у Департаменті міського господарства у п’ятницю, 6 липня, проведено поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Бориславській (від ж/б № 1 до перехрестя «вул. М. Шашкевича – вул. Солоний Ставок), вул. Прорізній та вул. Воїнів УПА.

Також минулого тижня проведено поточний ремонт вулиці П. Сагайдачного.

У понеділок, 9 липня, розпочато підготовчі роботи до проведення поточного ремонту на вулиці Івана Франка (біля «Залісся»).

У вівторок, 10 липня, на вулиці Івана Мазепи розпочато поточний ремонт дорожнього покриття. Струменевим методом напилюють асфальтне покриття на вулиці В. Винниченка. Тривають роботи на вул. М. Грушевського, а також роботи з реконструкції під’їзних доріг лікарняного містечка з облаштуванням стоянки для автотранспорту на вул. А. Шептицького. На вулиці Стрийській завершують вимощення пішохідної доріжки бруківкою. На вулиці П. Орлика наносять дорожню розмітку в межах пішохідних переходів.

Вулиця Бориславська (завершено поточний ремонт):

Вулиця Івана Франка (тривають підготовчі роботи до проведення поточного ремонту):

Вулиця П. Сагайдачного (завершено поточний ремонт):

Вулиця А. Шептицького (триває реконструкція дороги та облаштування парковки):

Вулиця Прорізна (завершено поточний ремонт):

Вулиця Воїнів УПА (завершено поточний ремонт):

Вулиця П. Орлика (триває нанесення дорожньої розмітки):

Вулиця Стрийська (завершується замощення бруківкою хідника):

Вулиця І. Мазепи (триває поточний ремонт):

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні