У Дрогобичі працювали Львівські ортопеди.

Сьогодні, 17 квітня, у місті працювала медико-технічна бригада Львівського казенного експерементального підприємства засобів пересування і протезування.

Прийом людей з інвалідністю проводили лікарі-ортопеди в приміщенні колишнього Будинку вчителя на вулиці Осмомисла, 10 (напроти костелу).

Мета виїзних прийомів — спростити механізм безкоштовного отримання протезно-ортопедичних виробів для людей з інвалідністю.

Графік виїзної роботи медико-технічної бригади погоджено з департаментом соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

Відтак наступного разу чекаємо ортопедів 8 травня.

Додатково інформуємо, що для отримання направлення для безкоштовного забезпечення технічним або іншим засобом реабілітації слід звертатися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання.
Детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресою: пл.Ринок, 1, каб. №10.

Прийом громадян управління проводить без обідньої перерви щодня від 8.00 до 17.00, у п’ятницю – від 8.00 до 15.45 . Вихідні дні: субота та неділя.
Телефон для довідок: 410614.