У Дрогобичі посилять контроль за дотриманням правил утилізації твердо-побутових відходів

Нагромадження твердо-побутових відходів на сміттєвих майданчиках міста — одна з проблем, яку чи не щодня доводиться вирішувати комунальним службам.

Створити спеціальну комісію, яка займатиметься відстеженням порушників правил утилізації ТПВ на території міста, запропонував перший заступник міського голови Ігор Герман. З відповідною пропозицією Ігор Герман виступив у понеділок, 11 вересня, в ході оперативної наради міського голови з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької міської ради.

Своєю чергою керівник КП «Комбінат міського господарства» Андрій Янів повідомив, що з цією проблемою комунальникам доводиться боротися постійно. За словами посадовця, щодня з території міста доводиться вивозити три-чотири вантажівки з твердо-побутовими відходами. До прикладу, після суботнього прибирання сміттєвих майданчиків, у понеділок зранку на вулиці Горішня Брама було вивантажено невідомими особами близько сорока мішків з ТПВ. Така ж ситуація спостерігається й на інших вулицях міста. Як зазначив Андрій Янів, затрати на утилізацію ТВП не включено у вартість тарифу вивозу побутового сміття.

Спеціальна комісія з відстеження порушників правил утилізації ТВП розпочинає роботу вже з вівторка, 12 вересня. У склад комісії включені працівники поліції, КП «Комбінату міського господарства» та інспектор з благоустрою Дрогобицької міської ради.

Нагадаємо, згідно з Правилами для утилізації твердо-побутових відходів необхідно звертатися у КП «Комбінат міського господарства» для замовлення послуги за номером телефону — 2-79-27. У протилежному випадку передбачено притягнення до адміністративної відповідальності порушників та накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.), на посадових осіб та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності — від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.), відповідно до ст. 152 КУ «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів).

Читайте також: