У Дрогобичі офіційно презентували туристичний логотип міста. ФОТО. ВІДЕО

2 Липня 0:00

У суботу, 30 червня, у Світлиці Дрогобицької Ратуші відбулася офіційна презентація туристичного логотипу міста.

Презентував туристичний логотип Дрогобича його розробник — арт-директор власної студії дизайну «White Studio Design» Олег Білий.

Участь у презентації взяли керівництво міста, зокрема міський голова Дрогобича Тарас Кучма, дрогобичани та представники ЗМІ.

Окрім презентації самого логотипу, який Олег Білий розробив у відповідності до духу міста, унікальності та цікавості для туристів, під час заходу присутні мали можливість отримати тематичні футболки із зображенням логотипу, а також слогану — «Дрогобич — у ньому вся сіль».

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма відзначив автора логотипу Олега Білого дипломом та подякував за те, що той зумів розгледіти у Дрогобичі скільки кольорових барв та візуалізувати їх. Окрім того, Тарас Кучма висловив подяку Олегові за безціний внесок у розвиток бренду Дрогобича.

Зазначимо, відповідно до умов конкурсу, переможця очікував приз у розмірі 10 тисяч гривень. Однак, Олег Білий відмовився від цих коштів та подарував місту перший промоційний логотип.

Чому Олег Білий зголосився на розробку логотипу, що спонукало відобразити логотип саме у такому форматі та чому відмовився від грошової винагороди, коментує автор першого туристичного логотипу Дрогобича:

https://youtu.be/42tYYf0lUno

Щодо тематичних футболок та сумок із зображенням туристичного логотипу, то керівник КП «Туристично-інформаційний центр Дрогобича» Ігор Чава зазначає, що придбати сувенірну продукцію зможе кожен охочий у ТІЦі вже через 10 днів, оскільки очікують на чергову партію продукції. Зараз кількість футболок обмежена.

Завершилась презентація спільним фото та екскурсією у «Галарею ваг», яка знаходиться у підземеллі Дрогобицької Ратуші.

Нагадаємо, 25 травня конкурсна комісія з числа керівництва міста, депутатського корпусу та громадськості обрала для Дрогобича туристичний логотип міста.

Серед 14 поданих заявок-претендентів спершу було відібрано трійку найкращих, а відтак конкурсна комісія шляхом голосування відібрала найбільш відповідний для Дрогобича.

Критерії, якими керувалась комісія під час відбору логотипу: рівень відповідності логотипу до духу міста та його унікальність, а також наскільки логотип буде цікавим для туристів.

Конкурсна комісія одноголосно обрала туристичний логотип міста, віддавши свої голоси за роботу дизайнера Олега Білого, у роботі якого можна найбільше розгледіти Дрогобич, зокрема його своєрідність у сучасності та історичній спадщині.

Чат-бот Гаряча лінія